ATM’den Kredi Çekme İşlemleri Başladı! Anında 20 Bin TL’ye Kadar Kredi 

ATM'den Kredi Çekme İşlemleri Başladı! Anında 20 Bin TL'ye Kadar Kredi 

0 82

ATM’den Kredi Çekme İşlemleri Başladı! Anında 20 Bin TL’ye Kadar Kredi

Banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat boyunca kredi çekme işlemleri başladı. İlk olarak Ziraat Bankası, Halkbank ve Denizbank ATM’lerinden kredi için başvuru yapılabiliyor. Kredi almaya uygun bulunan tüm vatandaşlar, anında 20 bin TL’ye kadar ATM üzerinden kredi alabilecek.

ATM’den başvuru yapıldıktan sonra kısa bir süre içerisinde krediye başvuran kişinin kredi puanı sorgulanacak ve kredi almaya uygun olup olmadığı belli olacak. Kredi puanı yüksek olan tüm vatandaşlar, anında 20 bin Türk Lirası nakit parayı ATM’den çekebilecek.

Ziraat Bankası Kredi Fırsatı

Güvenilir bir kamu bankası olan Ziraat Bankası kredi kampanyaları yoğun ilgi görüyor. Ziraat Bankası, ihtiyacı olan tüm müşterilere çeşitli kredi imkanları sunuyor.

Ziraat Bankası’nın sunduğu anında kredi imkanıyla birlikte kişiler yüzde 1,64’lük faiz oranı ile 36 aya kadar vade imkanı seçeneğine sahipler. Aynı zamanda Ziraat Bankası geri ödeme konusunda da çok büyük kolaylıklar sağlıyor.

Halkbank Kredi Fırsatı

Kamu bankası olan Halkbank, birbirinden avantajlı yeni kredi paketleriyle vatandaşlara nakit para imkanı sağlıyor. ATM’den anında kredi imkanıyla birlikte Halkbank, 20 bin Türk Lirası tutarında kredi fırsatı sunuyor.

Denizbank Kredi Fırsatı

Anında kredi kampanyasını sunan bir diğer banka Denizbank, müşteriler tarafından en fazla tercih edilen bankalar arasında bulunmaktadır. Müşteri dostu olan özel banka Denizbank, 20 bin Türk Lirası tutarında kredi imkanı sunuyor.

Vatandaşlar ATM üzerinden istedikleri zaman kredilerini çekebilecek. Vatandaşlar, 20 bin Türk Lirası tutarında kredi için yüzde 1,90′ oranında bir faiz ile beraber geri ödeme yapabilecek. 36 aya varan vade imkanlarıyla birlikte vade süresi arttırılabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.