Ayçiçek Yağı 64,95 TL Olarak Satışa Başlandı! Kampanya Ne Zaman Bitiyor?

0

Ayçiçek Yağı 64,95 TL olarak satışa başlandı. İnanılmaz rakamı açıklarken tüm gözler onların üzerindeydi. Diğer marketler ne zaman fiyatları aşağı çekecek sorusu sorulmaya başlandı.

Son zamanlarda artan gıda fiyatları vatandaşları market market dolaştırmak zorunda bırakıyor. En çok fiyatı artan gıdalardan olan Ayçiçek yağında hafta sonu indirimi duyurusu geldi. Carrefour’dan yapılan açıklamada 5 TL’lik Sayfa markalı Ayçiçek yağı 64,95 TL olarak ilan edildi.

Vatandaşa İlaç Gibi İndirim

Ayçiçek Yağı 64,95 TL

Dolar ve Euro’nun artmasından dolayı artan gıda fiyatları giderek vatandaşın cebini yakmaya devam ediyor. Mağazaları gezen ve en hesaplısını arayan vatandaşlara Ayçiçek yağı indirimi ise adeta ilaç gibi geldi. Tenekede satılan Sayfa marka 5 TL’lik Ayçiçek yağı 64,95 TL olarak satışa sunulması birçok mağazaya göre en hesaplısı oldu.

Carrefour mağazasından yapılan açıklamada diğer Ayçiçek yağlarının fiyatları da yer aldı. Mağazanın kendi yağı olan Carrefour marka Ayçiçek yağının fiyatı da 89,90 TL olarak açıklandı. Kırlangıç marka Ayçiçek yağının 5 TL’si de 78,90 TL’den satışa sunuluyor. Diğer bir yağ markası olan Sırma’nın ise 4 TL’lik Ayçiçek yağı 74,90 TL olarak fiyatlandırıldı.

Marketler İndirim Yarışında

Türkiye’de bulunan birçok zincir marketin artan enflasyon ve dolar yüzünden gıda ürünlerinde zam yapması son zamanlarda vatandaşı zora sokmuştu. Ara ara bazı temel gıda ürünlerinde indirim yarışına giren mağazalardan en uygun Ayçiçek yağı da Carrefour’da ilan edildi. 5 TL’lik Sayfa marka Ayçiçek yağının 64,95 TL’ye indirilmesi ve diğer marka yağlarda da indirime gidilmesi yüzleri güldürdü.

Ayçiçek Yağı 64,95 TL

Market Ayçiçek Yağı 64,95 TL kampanyasının arkasından ilgi odağı oldu. Bir taraftan da sosyal medyada günün konusu haline geldi. Birçok kişi bu zor zamanlarında insanlara destek olan market zincirini de ayrıca tebrik etti.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku