Aylık 200 TL taksitlerle 5000 TL 3 Dakikada Hesabında

Aylık 200 TL taksitlerle 5000 TL 3 Dakikada Hesabında

0 264

Aylık 200 TL taksitlerle 5000 TL 3 Dakikada Hesabında

Nakit para ihtiyacı olan vatandaşlar adına sevindirici kredi haberleri gelmeye hızla devam ediyor. Son olarak yapılmış olan kampanya ile beraber aylık 200 TL’ lik taksitlerle 5000 TL’lik kredi fırsatı veriliyor. Halkbank dünyasının emekli vatandaşları yüzünü güldürecek avantajlar geldi banka üzerinden yapılan açıklamalar doğrultusunda 5000 TL’lik verilecek olan kredinin geri ödemesi ise 36 aylık vade seçenekleriyle olacak. Böylelikle geri ödemesi yapılacak olan kredinin taksit miktarı ise aylık olarak 192 lira 90 kuruş şeklinde belirlenmiş olacak faizi ise 1,60 oranıyla kullanabilme imkânına sahipsiniz.

Fakat bu kampanyadan yararlanabilmek için ise bankanın belirlemiş olduğu bazı koşullara uymak lazım. Işte aylık 200 lira taksitlerle kredi hakkında detaylı bilgiler…

Emekli Mini kredisi nedir?

Aylık olarak maaşına Halkbank üzerinden alan yada maaşını Halkbank’a aktarmayı düşünen emeklilere 5000 TL’ye kadar nakit para ihtiyaçlarını karşılamak için aylık olarak 1,60 faiz oranları ile beraber aylık bütçelerine de en uygun şekillerde ödeme planıyla 36 ay vadeli şekilde verilen kredidir.

Tutarlar ve ödeme şartları

Halkbank üzerinden verecek olan 5000 TL lik krediye aylık olarak 1,60 faiz oranları ile birlikte bilme şansına sahipsiniz geri ödemeleri ise; aylık olarak eşit taksit tutarları ile ya da artan taksit tutarlarıyla, azalan taksit tutarları ile 3 ayda 1 eşit taksit tutarları ile veya serbest ödemeli şekilde yapma şansına da sahipsiniz.Toplamdan yıllık maliyet oranı ise faiz tahsis ücretleri ile birlikte vergileri de içerisine dahil ederek örnek vade ve tutar üzerinden hesaplamaları yapılmıştır.

Buna ilave olarak tahsis ücretine %5 oranında banka sigorta muamele vergisi de eklenmiştir.Belirlenmiş ve faiz oranları Halkbank bünyesinde en az kredi taksit miktarı kadar kredili mevduat hesabı açtırmayı talep eden vatandaşlar ve hem sigortası yaptırmayı talep eden vatandaşlar için geçerli olacaktır.

Onunla beraber yapılacaklar hayat sigortası primi müşterinin yaşına bağlı olarak cinsiyetine bağlı olarak ve kredi miktarına bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Örnek olarak 5000 TL 36 ay vadeli şekilde Kredi kullanan bir vatandaş 50 yaşında erkek müşteri isem yıllık sigorta primi 62,97 TL olarak belirlenmiştir. Bununla beraber kredi SMS ile başvuru yaptığınız takdirde ise en üst limit 5000 TL olarak belirlenmiştir. Gerektiğinde ise Halkbank, kredi koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.