Aynı Aileden Aşı Olmayan 3 Kişi Hayatını Kaybetti

Aynı Aileden Aşı Olmayan 3 Kişi Hayatını Kaybetti

0 25

Aynı Aileden Aşı Olmayan 3 Kişi Hayatını Kaybetti

Ordu’da yaşayan Mustafa Altıntaş (35 yaşında) ile annesi Hamide Altıntaş (67 yaşında) ve de anneannesi Ayşe Yılmaz (84 yaşında), 3 gün içinde maalesef koronavirüs’ten hayatını kaybetti. Aile fertlerinin aşı olmadıkları belirtildi.

Kabadüz ilçesine bağlı olan Başköy Mahallesi’nde yaşayan Mustafa Altıntaş ile annesi Hamide Altıntaş ve de anneannesi Ayşe Yılmaz, hastalanınca bir hastaneye gitti.

Ailenin yaptırmış olduğu Covid-19 testleri pozitif çıktı. Durumu ağır olan anneanne Ayşe Yılmaz, hastanede yoğun bakıma kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen 24 Ağustos tarihinde hayatını kaybetti. Durumları ağırlaşınca hastaneye kaldırılan aynı aileden olan Hamide Altıntaş 25 Ağustos tarihinde, oğlu Mustafa Altıntaş ise 26 Ağustos tarihinde hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden 3 kişi, köylerinde toprağa verildi.

Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya ise, hayatını kaybeden ailenin aşılarını yaptırmadıklarını belirtti. Aynı zamanda, ailenin bazı fertlerinin de şu an koronavirüs karantinasında bulunduğu belirtildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.