Orman Yangınları İçin Yardıma Gelen Azerbaycan’lı Dostlarımıza “Ne İdüğü Belirsiz” Diyen Nuket Eroğlu Tepki Topladı

0

Orman Yangınları İçin Yardıma Gelen Azerbaycan’lı Dostlarımıza “Ne İdüğü Belirsiz” Diyen Nüket Eroğlu Tepki Topladı

Uzun zamandır yangınları söndürmek için uğraşan itfaiye çalışanlarımız ve  yardım için seferber olan halkımıza yardım için Azerbaycan tarafından, gönüllü olarak söndürme çalışmalarına yardım için gönderilen askerlere “ne İdüğü belirsiz” diyen estetisyen Nüket Eroğlu yaptığı açıklama nedeniyle sosyal medya gündemine oturdu.

Sizlerin de bildiği gibi uzun bir süredir ülkemizin dört bir yanında çıkan yangınlar için söndürme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. İtfaiye çalışanları canlarını ortaya koyarak yangınların söndürülmesi için uğraş veriyorlar. İtfaiye ekiplerine yardım ve destek amacıyla halkımız, Kampanyalar başlatıyor ve söndürme çalışmalarına ellerinden geldiğince destek oluyor.

Bizlere yardım etmek için Azerbaycan’dan ülkemize gelen Azerbaycan askerleri söndürme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar. İtfaiye çalışanlarımıza büyük desteği olan dostlarımız için ne kadar teşekkür etsek az.

Son zamanlarda çektiği video ile gündeme gelen Nüket Eroğlu, destek olmak için Azerbaycan’dan gelen askerlere “ne İdüğü belirsiz” diyerek büyük tepki topladı. Söylediği sözlere karşılık olarak Twitter üzerinden #ÖzürDileNüketEroğlu hashtag’i açıldı. Hashtag kısa sürede Twitter gündeminde birinci sıraya yerleşti.

 

 

Yaptığı açıklama şu şekildeydi;

” Azerbaycanlı asker gelmiş, benim topraklarımda geziyor ne İdüğü belirsiz. Yani baktığınızda gerçekten anlam veremiyorum.

Nüket Eroğlu Kimdir ?

1971 yılında Adana’da dünyaya gelen Nüket Eroğlu, ilk, orta ve lise öğrenimini Adana’da tamamladı. Daha sonra Ege Üniversitesi’ne giden Nüket Eroğlu, 1993 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2000 yılında Ankara UMUE Hastanesi’nde uzmanlık için ihtisasını tamamladı. 2004 yılında Medikal Estetik Sertifikası aldı. Şuan için Medikal Estetik Hekimi olarak çalışmakta. Opr. Dr. Arif Eroğlu ile evli olan Nüket Eroğlu’nun iki kızı bulunmakta. 50 yaşında olan estetisyen son zamanda yaptığı paylaşımlar nedeniyle gündeme geldi. Yoğun tepki toplayan Nüket Eroğlu, paylaşımlarını yoruma kapattı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku