Babam ve Oğlum Filmindeki Deniz Şimdi Tanınmayacak Halde

Babam ve Oğlum Filmindeki Deniz Şimdi Tanınmayacak Halde

0

Babam ve Oğlum Filmindeki Deniz Şimdi Tanınmayacak Halde

Bir zamanlara damga vurmuş olan Kınalı Kar dizisindeki Efe, şimdi tanınmayacak halde. 26 Şubat 1998 yılında dünyaya gelmiş olan Tanman, ilk olarak oyuncu da 2002 yılında başladı. Bir zamanlara damga vurmuş olan Kınalı Kar dizisinde Efe rolüyle başlayan serüvenine daha sonraki yıllarda 2005 senesinde vizyona girmiş olan babam ve Oğlum filmiyle deniz rolüyle devam etti.

Bir Döneme Damga Vurdu

Kınalı Kar gibi başarılı bir Dizi filmin arkasından Babam ve oğlum, isimli bir zamana damga vurmuş, sinemada oldukça kaliteli sergilediği rol ile birlikte birçok kişinin beğenisini kazandı.

Küçük yaşına rağmen başarısı bir anda tüm Türkiye tarafından konuşuldu. Uzun bir süreden beri kendisiyle ilgili yeni bir projeye göremediğimiz, Ege Tanman, şimdiki haliyle oldukça hayranı şaşırttı.

Şimdi ne iş yapıyor

Televizyondaki projelerinin bir seneden buyana ara vermiş olan Tanman, şu sıralarda, DJ lik yapıyor. Oyuncunun, şuan on dokuz yaşında bulunuyor. İzleyicilerin aklında eski halinin olmasından dolayı son halini görenler oldukça şaşırıyor.

Görenler Tanıyamadı

Sinema dünyasına ve dizi dünyasına yeniden girip girmeyeceği ile ilgili şuana kadar net bir bilgi bulunmuyor. Yeni bir projenin dünyaya girmesiyle birlikte oyuncunun, tekrardan oyunculuk hayatına geri dönmesi bekleniyor. Başarılı oyuncu uzun bir sür ekranlarda kalmayı başaran Kınalı Kar dizisinde izleyicilerden tam not almıştı. Uzun bir süre etkisinden kurtulamadığımız Babam ve Oğlum sinema filminde küçük yaşta olmasına rağmen izleyicilerden tam not almayı başaran yetenek son zamanlarda sinema dünyasından oldukça ayrı kaldı.

Kendisine yöneltilen sinema dünyasına geri dönecek misin sorularına ise kendisi kim bilir belki bir teklif gelir ve bende eski günlerime dönerim cevabını veriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku