Bahaş Holding Üst Yöneticisi Tarafından Yapılan Açıklamalar Gündem Oluşturdu! Abdussamet Bahadır Açıklama Yaptı!

0 10

Bahaş Holding Üst Yöneticisi (CEO) olarak görev alan ve bu konuda çeşitli açıklamalar ile gündeme gelen Abdüssamet Bahadır, çeşitli ifadelere yer verdi. Yaptığı açıklamada, “Yabancı gayrimenkul yatırımcısı Türkiye pazarına güven duyuyor ve daha fazla yatırım yapmak istiyor. Bankaların kredi desteği ve kripto para düzenlemesi, konutta yabancı yatırımını patlatır.” sözlerine yer veren Bahadır bu konularda oldukça iddialı yorumlarda bulundu.

Şirketten yapılan ve oldukça iddialı olan bu sözler üzerine görüş bildiren Bahadır, Türkiye pazarının ne durumda olduğu hakkında da genel görüşlere yer verdi.

 

Son Gelişmelerle Beraber Yabancı Yatırımcılar Sadece Türkiye Pazarına Güvenecek!

 

Yabancı yatırımların Türkiye pazarına güvendiğini öne süren ve bu konularda çeşitli iddialara yer veren Abdussamed Bahadır açıklamalarında sözlerine devam etti… Kripto para kullanımı ve değerini oldukça büyük olduğunu ifade eden Bahadır aynı zamanda yabancı yatırımların Türkiye pazarının bu kadar önemsediğin de altını çizdi. Yatırım konusunda finansman krizinin çözülmesi ile birlikte daha iyi gelişmelerin yaşanacağını belirten Bahadır bu konuda grupta paranın önemine de vurgu yaptı.

Bütün gelişmelerle beraber finansal güçlerin sona ermesi ile birlikte yabancı yatırımlar ile beraber Türk yatırımcıların da piyasada oldukça fazla iddialı olacağını öne süren Bahadır açıklamalarına kripto para değerlerinin kullanılması ile bir de finansal kaynakların adı ortadan kalkacağına ilişkin yorumlar yaptı.

 

Yabancı yatırımların da kripto paraya büyük önem verdiğini ve ödemelerini bu yöntemle yapmak istediğini vurgulayan Bahadır, kripto para kullanımının artmasıyla birlikte yeni gelişmelerin olacağını da duyurdu. Türkiye’de de kripto para kullanımının yaygınlaşması konusunda özveride bulunan Bahadır oldukça önemli açıklamaları ile gündeme geldi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.