Baht Oyunundaki Bu Sahneler Şok Etkisi Yaptı! Ada’dan Beklenmeyen Hareket! Ne Yapmaya Çalışıyor

0 58

15 Haziran 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan ARC Film imzalı romantik komedi dizisi diğer yaz dizileriyle arasındaki farkı açıyor.

Başrollerinde Cemre Baysel, Aytaç Şaşmaz, İdris Nebi Taşkın, Altan Erkekli, Ozan Dağgez gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi Salı akşamları izleyicisiyle buluşuyor. Hikayesi günden güne daha da ilgi çeken hem oyunculukları hem de hikayenin gidişatıyla kendisini izlettiriyor.

Ada Karakteri Çok Konuşuluyor

 

Özellikle başrol oyuncusu Cemre Baysel’in hayat verdiği Ada karakteriyle sergilediği oyunculuk sık sık sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yerini alıyor. Eğlenceli hikayesiyle, başrol çiftinin uyumuyla da en çok konuşulanlar arasında yer alan dizi reytinglerini de artırmış durumdadır.

Başrol oyuncuları Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın hem ekran önünde hem de ekran arkasındaki uyumları ve bunu da sevenleriyle sürekli sosyal medyadan paylaşmaları da dizinin başarılı olmasındaki en büyük etkenlerdendir.

Cemre Baysel Kimdir?

5 Şubat 1999 yılında izmir’de doğan güzel oyuncu Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümünden mezun olmuştur. Yeşil Deniz, Payitaht Abdülhamid, Ramo,Elimi Bırakma,Sol Yanım gibi dizilerde yer almıştı.

Oyuncu şimdilerde Baht oyunu isimli dizide Ada karakterine hayat veriyor. Ada karakteriyle sergilediği oyunculukla sık sık gündem olan güzel oyuncu yeteneğiyle de göz dolduruyor.

Aytaç Şaşmaz Kimdir?

 

4 Ağustos 1998 yılında Manisa’da doğan yakışıklı oyuncu kendisi gibi oyuncu olan İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşidir. Oyuncu, Söz, Hekimoğlu, Kötü Çocuk, Aşk Tesadüfleri Sever 2 gibi çeşitli projelerde yer almıştı. Şimdilerde Baht oyunu isimli dizide Bora karakteriyle izleyicisiyle buluşuyor.

Başarılı oyuncu hem yakışıklılığı hem de sergilediği oyunculukla izleyicilerden tam not almakta. Sosyal medyadan da partneri Cemre Baysel ile eğlenceli hallerini sürekli paylaşan yakışıklı oyuncu hem ekran önünde hem de ekran arkasında keyifli hallerini yansıtıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.