Ezel Dizisinde Oynuyordu! Yeni Hali Görenleri Şaşırttı! Bakın Sarp Akkaya Nasıl Değişmiş!

Sarp Akkaya Nasıl Değişmiş

0

Sarp Akkaya Nasıl Değişmiş; Ezel dizisinin ilk sezonu 2009 yılında yayınlanmaya başlamıştı. Seyirci ile ilk o yıllarda buluşan dizi o dönem kendini çok sevdirmişti. Günümüz de ise Ezel rüzgarı esmeye devam ediyor.

İzlemiş olanlar tekrar tekrar izlerken daha önce izlememiş genç kesim de Ezel izlemeye başladı. Başrollerinde Cansu Dere ve Kenan İmirzalıoğlu yer alıyor.

İkili farklı projelerde yer alsa da hala Ezel ve Eyşan olarak tanınıyor. Dizi de hafızalara kazınan bir karakter daha var Tevfik Zaim. Sarp Akkaya’nın canlandırdığı Tevfik karakteri oldukça fazla tanınıyor. Bir döneme kendini sevdirmeyi başaran usta oyuncu o zamandan bu zamana bir hayli değişti. Yaşadığı değişimi hayranları fark ediyor.

Sarp Akkaya İmajını Değiştirdi!

Ezel karakteri ile çok sevdiğimiz Sarp Akkaya saçıyla sakalı ile imajını hiç değiştirmiyordu. Fakat son zamanlarda bir imaj değişikliğine giderek saçlarını tamamen kazıttırdı. Bıyığına ve sakalına farklı bir şekil veren Akkaya’ya sosyal platformlardan binlerce yorum geldi. Kimileri onun yeni tarzı çok beğendi ve onu daha genç gösterdiğini savundu.

Sarp Akkaya Nasıl Değişmiş

Kimileri ise bu imajını beğenmedi ve eski imajının daha iyi olduğunu öne sürdü. Sarp Akkaya bu imajını belki “Çukur” dizisindeki karakteri içinde değiştirmiş olabilir tarzında yorumları da geldi. Sarp Akkaya Nasıl Değişmiş görenler inanamadı.

Sarp Akkaya “Çukur’da” Hangi Karakteri Canlandırdı?

7.Koğuştaki Mucize ile Aras Bulut İynemli ile aynı proje de yer alan Sarp Akkaya bu sefer de Aras Bulut İynemli ile Çukur dizisinde karşı karşıya geldi. Filmdekinin aksine Aras’ın canlandırdığı Yamaç karakterine düşman olan Sarp Akkaya “Şahran” karakterine hayat verdi. Gerek tarzı ile gerek imaj değişikliği ile oldukça fazla konuşuldu.

Sarp Akkaya Nasıl Değişmiş

Kollarında bilekliği, kulağında küpesi, boynunda fuarı gözlerindeki deli cesareti ile eski rollerinden oldukça farklıydı. Sarp Akkaya’nın bu imajı çok beğenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku