Cumhurbaşkanlığı Duyurdu! Bankalardan 0,49 Faizli Destek Kredisi…

Cumhurbaşkanlığı Duyurdu! Bankalardan 0,49 Faizli Destek Kredisi...

0

Cumhurbaşkanlığı Duyurdu! Bankalardan 0,49 Faizli Destek Kredisi…

Cumhurbaşkanlığı Duyurdu! Bankalardan 0,49 Faizli Destek Kredisi… Bu verilecek olan kredileri hangi bankaların verecek olduğu merak ediliyor. İhtiyaç kredisi alacak şahıslar, banka kredi politikaları kurallarına uygun olması durumunda, 0,49 fazili kredi banka hesaplarına hemen yatacak. Devlet destekli olarak verilecen bu kredilerde, 3 ay süreyle ertelemeli ve 36 ay süre vadeli kredi verilecek. Bankalar ise şu an için Ziraat Bankası ve Vakıfbank olarak biliniyor.

Eylül ayı itibariyle başlayacak olan destek kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların başvuru şartları da belli oldu.

0,49 Faizli Kredi’nin Şartları Belli Oldu. Kimler Alabilecek ?

Cumhurbaşkanlığı Duyurdu! Bankalardan 0,49 Faizli Destek Kredisi… Kredi Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden verilecek. Bu destek kredisinden ihtiyaç sahibi olan kişiler, emekli, esnaf veya çalışan kişiler faydalanabilecek. Ayrıca da 0.49 faizli krediler için 20.000 TL’ye kadar verileceğinden dolayı bankalar bu ihtiyaç kredilerinde, müşterilerine anında onay alma imkanı sunacak.

Bu yüzden de, çalışan kişilerin en az 3 ve 6 ay arasında bir sigortasının olması gerekmekte, esnaf olan kişilerin ise en az 2 yıllık vergi levhası olması, emekli olan kişilerin de bu iki bankadan birisinden devlet emekli maaşı alması gerekiyor. Eğer ki emekli maaşınızı başka bankalardan alıyorsanız,  ve onay alamazsınız. Ayrıca da banka kredi notu, kredi sicilleri durumunuza göre de onay verecek. Daha öncelerinde bankalarda kredi kullanan kişiler, düzenli olarak ödemeler yaptıysa, Ziraat Bankası ve Vakıfbank arasından istediği bankayı seçerek, başvurusu yapabilecek.

0,49 Faizli Kredi Almanın Yolları

0.49 faizli kredilerin banka müşterilerine özel internet üzerinden başvuru yapma imkanı sağlayacak. Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden alınacak olan 0.49 faizli krediyi almak istiyorsanız, başvuru yapacağınız bankanın resmi internet sitesine veya mobil Uygulamasına giderek, oradan başvuru formu doldurmanız gerekiyor. 0.49 faizli kredilerde ise, müşterilerine özel uygun kredi kullanacak kişiler için, başvuru formu doldurduktan sonra, hızlı bir şekilde sonuç alacak. Onay aldığınızda ise bu kredileri hemen kullanabilirsiniz.

Verilen bankalar ayrıca da kredilerini kullanacak olan şahıslara, internet bankacılığı üzerinden bir onay verecek. Bankanın kendi hesabı üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte, kredilerinizi hızlı bir şekilde kullanabileceğiniz bir sistem kuruldu. Yapılan bu sistem ile birlikte, 0.49 faizli kredi başvurularını online mobil uygulama üzerinden de yapabileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku