Bankaların Güncel Kredi Faiz Oranları Nelerdir? Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Bankaların Güncel Kredi Faiz Oranları Nelerdir? Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi Faiz Oranları

0 55

Bankaların Güncel Kredi Faiz Oranları Nelerdir? Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Merkez Bankası tarafından 100 baz puanlık faiz indirimi uygulamasının hemen ardından bankaların kredi oranlarında değişiklik yaşandı mı? Vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu süreçte birçok vatandaş kredi hesaplaması, konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını hesaplamaya çalışıyor.

Merkez Bankası tarafından yapılan faiz indirimi ile birlikte birçok vatandaşın gözü güncel faiz oranlarında. Uygun faizli kredi kullanmak isteyen vatandaşlar bankaların faiz oranları ile ilgili açıklamaları ve detayları takip ediyor. Özellikle bankalar tarafından yıl sonuna doğru gelecek olan özel indirim ve faiz oranları da araştırılıyor.

Güncel ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları nedir?

Bankalar tarafından farklı miktar ve vade süreleri ile kişilere ihtiyaç kredileri sunulmaktadır. Bunlar kişilere dileklerin miktarda ve vade sayısı seçeneği ile uygun faiz oranlarıyla ödeme planı oluşturarak taksitlerle ödeme imkanı sunuluyor.

Ayrıca bankaların kredi faiz oranları resmi sayfaları üzerinden bakarak banka bankada karşılaştırma yapabilirsiniz ve haberimizin devamında sizler için bankaların güncel faiz oranlarını derledik.

ING Bank kredi faiz oranları ING Bank’tan 36 ay vadede 15 bin TL’lik kredi kullanmanız durumunda aylık ödemeniz gereken tutar 553 TL’dir. Ayrıca aylık faiz oranı 1,35 dir.
Qnb Finansbank aracılığı ile 36 ay vadeli 15 bin TL’lik kredi kullanmanız durumunda aylık ödeyeceğiniz tutar 557 TL’dir. Kredinin güncel faiz oranını yüzde 1.39, bankaya toplam ödemeniz gereken tutar ise 20147 TL’dir.

Türkiye Ekonomi Bankası kredi faiz oranları, Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında 15 bin TL’ye kadar 36 ay vade kredi imkanı sunuyor. Bu kredinin aylık ödenmesi gereken tutarı 564 TL, faiz oranı yüzde 1.45 toplam ödenecek tutar ise 20386 TL’dir.

Enpara kredi ve faiz oranları Enpara tarafından 15.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanılacaksanız aylık ödemesi gereken tutar 580 TL, kredinin faiz oranı yüzde 1.59 toplam ödenecek kredi tutarı ise 20873 TL’dir. Ayrıca Enpara Bankası Qnb Finansbank ile birlikte çalışan bankalar arasındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.