Bankaların Müşterilerine Sunduğu Kredi Faiz Oranları!! İşte Şaşırtan Rakamlar

0

Bankaların kredi faiz oranları, kredi ihtiyacı duyan vatandaşımızın ihtiyacını karşıladığı ve yüksek talep gördüğü için yakın takip halinde incelenen bir konu halini aldı. Elbette en düşük faiz oranını vatandaşına sunmakta olan bankalar diğerlerine nazaran çok daha fazla ilgi görüyor.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank Kredi Faiz Oranları Ne Kadar? 

Kredi ihtiyacı olan kişiler, en düşük faiz oranı ile hizmet veren banka arayışına girdi. En düşük faiz oranı ile kredi imkânı sağlayan bankalarda talep yoğunluğu yaşanmasının sebebi, elbette ödenmesi gereken tutarın çok daha az olmasıdır. Bundan ötürü kredi ihtiyacı olan vatandaş tarafından en düşük faiz oranları büyük araştırma konusu halini aldı.

Kredi faiz oranları bankadan bankaya çeşitlilik gösterebilmektedir. Bundan ötürü en uygun kredi faiz oranı bulunan bankaların haberler dört gözle bekleniyor. Devlet bankaları başta olmak üzere zaman zaman birçok banka uygun fiyatlı kredi paketlerini kredi ihtiyacı olanlar için duyurmuş oluyor.

Bankaların Konut- İhtiyaç ve Taşıt Kredisi Faiz Oranları 

İlk olarak Ziraat Bankasını ele almak gerekirse Ziraat Bankası faiz oranlarını; Tüketici Kredisi, 1.59, Taşıt Kredisi, 1.59 ve Konut Kredisi 1.37 olarak faiz oranlarını açıklamış oldu. Halkbank ise faiz oranları; İhtiyaç Kredisi 1.63, Taşıt Kredisi, 1.54 ve Konut Kredisi 1.38 şeklinde açıkladı. Vakıfbank faiz oranlarını ise; Konut Kredisi 1.37, Taşıt Kredisi 1.50 ve İhtiyaç Kredisi 1.59 olarak açıkladı.

TEB ise faiz oranlarını; Taşıt Kredisi 1.61, Konut Kredisi 1.51 ve İhtiyaç Kredisi 1.59 şeklinde açıkladı. Son olarak İş Bankası ise faiz oranlarını; İhtiyaç Kredisi 1.60, Ev Kredisi 1.38 ve Taşıt Kredisi de 1.55 olmak kaydıyla açıklamış oldu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku