Anında 25 Bin Lira! Bankamatik Kartı Olan Vatandaşlara Müjde Sakın Kaçırmayın! Kefil yok şart yok

Bankamatik Kartı Olan Vatandaşlara Müjde

1 876

Bankamatik kartı olan vatandaşlara müjde. Kefilsiz şartsız sicile bakılmadan anında 25 bin lira anında hesaplara aktarılıyor.

Bankamatik kartı olan vatandaşlara müjde

Vatandaşlar bankaya olan ödemediği borçlarını, taksitlerini ve düzensiz ödemeler yapması nedeni ile kara listeye yazılımlarını biliyordu. Fakat korona virüs sürecinde vatandaşların borçlarını ödemede zorluk çekmesinden dolayı bankalar yeni kampanya yapma yarısına girdi. Artık sicil affını beklemeden kara listeye yazılmış olsanız bile kredi alma fırsatınız bulunmaktadır. Çoğu banka bu kuralı uygularken özellikle Ziraat Bankası, Akbank, Enpara ve QNB Finansbank gibi bankalar kredi çekme şartlarında  kolaylık sağladı.

Bankamatik Kartı Olan Vatandaşlara Müjde

Bankaya olan borçlarını ödemekte zorluk çeken ve taksitlerinde aksaklık yaşayan kişiler bankaların kara listesine yazılıyordu. Kredi skoru az olan ya da kara listede yazılı olan kişiler ise daha sonraki zamanlarda kredi almak ve kredi kartı kullanmak için başvuruda bulunduklarında kötü sonuçlar ile karşılaşıyorlardı.

Korona virüs sürecinde halkın yaşadığı bu sıkıntıyı ortadan kaldırmayı planlayan bankalar yeni uygulamalar yaparak sicil affına bakmadan kara listede yazılı olup olmadığınıza dikkat etmeden kredi çekmenize imkan tanımaktadır. Şuan da birden fazla banka kefilsiz şartsız 25 bin liraya kadar kredi çekme fırsatı veriyor. Bankamatik kartı olan vatandaşlara müjde daha önce böyle bir fırsat görülmedi.

Özellikle devlet bankaları ve özel bankalar kredi verebilmek için kara listeden çıkmanızı beklemektedir. Fakat bazı bankalar şu zamanda korona virüs sürecini göz ardı etmeyerek vatandaşların sıkıntısını giderebilmek amacı ile kara listede bulunmanıza bakmadan sicil affınız olmasa dahi sizlere kredi fırsatı tanımaktadır. Son zamanlarda bu gibi olumlu imkanlar tanıyan bankalar arasında Ziraat Bankası, Finansbank ve Akbank bulunmaktadır.

Anında 25 bin lira kredi imkanı

Kolay kredi fırsatı tanıyan bankalar 25 bin liraya kadar anında alabileceğiniz yeni kampanyalar yaptı. Koşul ve şart aranmaksızın anında başvuruda bulunarak kredi imkanından faydalanmak mümkün. Bankalar bu kredi için vatandaşlardan teminat ya da ipotekte istememektedir. Bankamatik kartı olan vatandaşlara müjde; Yani koşulsuz şartsız kefil aranmaksızın bankamatik kartınıza anında 25 bin lira aktarılmaktadır.

Kara listeye alınan kişilere de kredi fırsatı

Bankamatik kartı olan vatandaşlara müjde; Bankaların kara listesinde yazılı olan kişiler, sicil notu az olan kişilere de kredi imkanı tanınmaktadır. Fakat bankalar kredi skoru az olan kişilere yüksek faizli kredi olanağı sağlamaktadır. Özellikle 25 bin lira ve üzerinde kredi almak istiyorsanız bankaların kredi çeken kişilerden kefil talep ettiğini unutmayınız. Hâlâ var olan kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız 25 bin liraya varan gereksinim kredileri için yukarıda adı geçen bankalara başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

1 yorum
  1. hayat bilgisi diyor

    doğru mu ? ben kaç gündür bankamatik kartına bakıyorum hiç bir şey yok !..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.