Barbaroslar Dizisi Oyuncu Maaşları 2021

0

Barbaroslar Dizisi Oyuncu Maaşları

Barbaroslar Dizisi Oyuncu Maaşları merak edilmektedir.Yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstlenmekte, senaryosunu Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan’ın yazmaktadır. Yakut Ağa’nın 4 oğlu vardır. Oruç, Hızır, İshak ve İlyas’tır. Yakup Ağa Midilli’yi fethettikten sonra vefat eder. Yakup Ağa’nın ölümünden sonra oğulları ayrıl düştü.

İlyas ve Oruç abisi olan İshak’a karşı gelerek denize açıldılar. İshak Hızır’ın Midilli’de olmasından memnundur ama Hızır’ın aklında kitapçı Süleyman Usta ile birlikte aradıkları büyük bir sır vardır. Pietro ise bu sır uğruna her şeyi yapabilecek birisidir. Bu sırrı arayan tek kişi Hızır değildir. Bu ve bunun gibi birçok macera 4 kardeşin peşini hiç bırakmayacaktır. Oyuncu kadrosunda birçok ünlü oyuncular olan dizide Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler, Pelin Akil Altan, Melis Babadağ, İsmail Filiz, Gülcan Arslan, Devrim Evin, Caner Topçu, Bahadır Yenişehirlioğlu gibi isimler yer almaktardır. Oyuncuların ne kadar maaş aldıkları merak konusu olurken biz de haberimizde bundan bahsettik ve sizler için derledik.

Engin Altan Düzyatan (Oruç Reis) Ne Kadar Kazanıyor

Barbaroslar Dizisi Oyuncu Maaşları

Engin Altan Düzyatan Bir de Oruç Reis karakterini canlandırmaktadır. Diriliş Ertuğrul’da canlandırdığı Ertuğrul Gazi rolüyle başarısına başarı katan Engin Altan Düzyatan Barbaroslar dizisinde de Oruç Reis karakteri ile başarılı bir performans sergilemektedir. Oruç Reis ailesine bağlı birisidir. Ailesi onun için her şeydir ve ailesi için yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Engin Altan Düzyatan Oruç Reis karakteri ile izleyenlerin beğenisini bir kez daha kazanmıştır. Yakışıklı oyuncunun aldığı bölüm başı ücret ise 50.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Barbaroslar Dizisi Oyuncu Maaşları noktasında en üst düzey kazanan oyuncudur.

Ulaş Tuna Astepe (Hızır Reis) Ne Kadar Kazanıyor

Tahir rolüyle tanıdığımız Sen Anlat Karadeniz dizisinde oynayan Ulaş Tuna Astepe bu rolüyle hayranlarının hafızasına girmiştir. Başarılı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Barbaroslar dizisinde Hızır Reis’i canlandırmaktadır. Hızır reis aynı zamanda büyük Türk denizci olan Barbaros Hayrettin Paşadır. Başarılı ve yakışıklı oyuncu bu dizden aldığı bölüm başına ücret ise 45.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Yiğit Özşener (Pietro) Ne Kadar Kazanıyor

Yiğit özşener  Nisan 1972 yılında İzmir’de Doğan başarılı oyuncu Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme mezunudur. Birçok yapımda rol alan oyuncu akıllara Ezel dizisindeki Cengiz karakterine hayat vermiştir. Barbaroslar dizisinde Pietro karakterine hayat veren oyuncu rol gereği seyircileri kızdırmaktadır. Ünlü oyuncu Barbaroslar dizisinde bölüm başı aldığı ücret ise 35000 TL olarak tahmin edilmektedir. Barbaroslar Dizisi Oyuncu Maaşları merak edilen konulardan birisi.

Yetkin Dikinciler (İshak) Ne Kadar Kazanıyor

Türk sinema, dizi, tiyatro ve seslendirme sanatçısıdır. İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Dizide İshak Reis karakterini canlandırmaktadır. İshak Reis 4 kardeşin en büyüğüdür. Başarılı ve tecrübeli oyuncu diziden aldığı bölüm başı ücret ise 30.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Barbaroslar Dizisi Oyuncu Maaşları merak ediliyor.

Pelin Akil Altan (İsabel) Ne Kadar Kazanıyor

Pelin Akil en son rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Şimdi ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar dizisinde boy göstermektedir. Bu dizide İsabel karakterini canlandıran güzel oyuncunun bölüm başına aldığı ücret ise 25.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Melis Babadağ (Zeynep) Ne Kadar Kazanıyor

Melis pala dağ 17 Ocak 1984 de Ankara’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümünden mezun oldu. Birçok yapımda yer alan Melis Babadağ Yeşil Deniz, Pis Yedili, Aile Saadeti gibi dizilerde rol almıştır. Şimdi ise Barbaroslar dizisinde Zeynep karakterini hayat vermektedir. Güzel oyuncunun Barbaroslar dizisinden bölüm başına aldığı ücret ise 30.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Barbaroslar Dizisi Oyuncu Maaşları ne kadar?

İsmail Filiz (Kılıçoğlu) Ne Kadar Kazanıyor

Barbaroslar Dizisi Oyuncu Maaşları ; 1980 yılında Çankırı’da doğmuştur. Ezel dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun ameliyat olmadan önceki halini canlandıran İsmail Filiz Ömer karakteri ile sevenleri ile buluştu. Benzin istasyonu işletmeciliği yapan İsmail Filiz Kenan İmirzalıoğlu’na benzerliğinden dolayı teklif aldığını söylemektedir. TRT’nin ünlü yapımlarından olan Barbaroslar dizisinde Kılıçoğlu karakterini canlandıran İsmail Filiz bölüm başına 25.000 TL ücret aldığı tahmin edilmektedir.

Gülcan Arslan (Despina) Ne Kadar Kazanıyor

Despina karakterine hayat veren Gülcan Arslan 1 Mayıs 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Ablasının tavsiyesiyle oyuncu olmaya karar veren Gülcan Arslan Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Çok dizide rol alan güzel oyuncu başarısını Barbaroslar dizisinde de sürdürmektedir. Başarılı ve güzel oyuncunun Barbaroslar dizisinden bölüm başına aldığı ücret ise 25.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Barbaroslar Dizisi Oyuncu Maaşları içedirisinde yüksek maaş alanlar arasında bulunmaktadır.

Devrim Evin(Antuan) Ne Kadar Kazanıyor

Fetih 1453 filminden tanıdığımız devrim evin 11 Aralık 1978 Adıyaman doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden birincilikle mezun olmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları üzerine yapmıştır. Barbaroslar dizisinde Antuan karakterine hayat veren oyuncu bir korsanı canlandırmaktadır. Devrim Evin Barbaroslar dizisinden bölüm başına aldığı ücret ise 30.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Caner Topçu (İlyas) Ne Kadar Kazanıyor

Barbaroslar Dizisi Oyuncu Maaşları ; Caner Topçu Nöbet dizisi ile tanınmıştır. 1997 İstanbul doğumludur. Birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Bunlardan bazıları Beyaz Cehennem, Dikkat İnternet Var Sarıkamış’tır. Genç ve başarılı oyuncu Barbaroslar dizisinde İlyas Reis karakterini canlandırmaktadır. İhlas Reis Barbaros Hayrettin Paşa ve Oruç Reis’in kardeşidir. Caner Topçu’nun bölüm başına aldığı ücret ise 35.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Bahadır Yenişehirlioğlu (Derviş) Ne Kadar Kazanıyor

Bahadır Yenişehirlioğlu 1962 yılında Akhisar’da doğmuştur. 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Avukatlık mesleğini yapmıştır. Aynı zamanda roman türünde birçok eser vermiştir. Payitaht; Abdullah, Hürkuş Göklerdeki Kahraman, Direniş Karatay gibi birçok yapımda rol almıştır. Hünkarım, Kanaviçe, Beyaz Usta Siyah Çırak gibi birçok kitap yazmıştır. 59 yaşında olan usta oyuncu iki çocuk babasıdır. Bahadır Yenişehirlioğlu Sevda Kuşun Kanadında dizisi ile ilk kez ekran karşısına çıkmıştır. Şimdi ise Barbaros dizisinde Derviş karakterin hayat vermektedir. Başarılı oyuncunun bu diziden bölüm başına aldığı ücret s 25000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Barbaroslar Dizisi Oyuncu Maaşları

Dizi oyuncularının kazandıkları miktarlar her zaman merak edilmektedir. Barbaroslar Dizisi Oyuncu Maaşları da bu sebeple yoğun bir şekilde merak edilen konuların başında gelmektedir.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku