Baş Belası Dizisinde Gerginlik Bitmiyor! Dizi Final mi Yapıyor, İşte Detaylar!

0 117

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ancak akıbeti hakkında çok sayıda iddia bulunan Baş Belası dizisinde gerginlik ne yazık ki bitmiyor. Baş Belası isimli dizide verilen final kararının yan etkileri bir türlü bitmek bilmiyor. Dizinin 3 Eylül Cuma akşamı yayınlandığı bölüm on ikinci bölüm olarak kayıtlara geçti.

Ancak dizi ile ilgili daha önce ki dönemlerde final kararı alındığı belirtilmiş hatta dizinin yayın tarihinde de değişikliğe gidilmişti. Yapımcılar tarafından alınan final kararı ise sosyal medya ortamlarında tartışmalara neden oldu. Dizinin hayranları final kararı alan yapım ile ilgili çok sayıda tepki çeken paylaşımlarda bulundular. Baş Belası isimli dizinin on üçüncü bölümünde final yapacağı belirtildi.

Erken Gelen Final Kararı

ATV ekranlarında seyircilerle buluşan Baş Belası isimli dizinin ilk bölümleri heyecan yaratsa da diğer bölümler eskisi kadar ilgiyle takip edilmiyordu. Dizi yapımcıları kötü giden reytingler nedeniyle erken final kararı aldı.

Baş Belası dizisi için erken gelen final kararı ise izleyicileri büyük bir şoka ve hatta hüsrana uğrattı. Dizinin fanlarının erken alınan bu final kararı sonrasında tepkili ve üzgün oldukları söyleniyor. Ancak dizi müthiş bir bölümle final yapmaya hazırlanıyor.

Bir Dizi Daha Ekranlara Veda Ediyor

Macera ve heyecan dolu olayların anlatıldığı Baş Belası isimli dizide ekranlara veda eden diziler arasında yer alıyor. Seyirciler bu karara itiraz ederken dizi şok bir gelişmeyle finale gidiyor. İzleyiciler sosyal medya platformları üzerinden yayınlanacak olan son iki bölümün araştırmasını yapmaya devam ediyor.

Baş Belası dizisi de erken final kararı alarak ekranlardan ayrılıyor. Ünlü ve başarılı isimlerin yer aldığı Baş Belası dizisi bundan iki bölüm sonra final yaparak veda edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.