Baş Belası Dizisinde Sır Ortaya Çıktı 

Baş Belası Dizisinde Sır

0 89

Baş Belası Dizisinde Sır ; Atv’nin yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstelendiği, yapımını ise ARC filmin yaptığı yeni dizi olan Baş Belası dün akşam dördüncü bölümü ile ekranlar geldi. Bir süre beraber çalışmak zorunda kalan ve birbirine iki zıt karakterin büro baş komiseri olan Şahin ile psikolog İpek’in etkileyici ve eğlenceli hikayesi anlatılıyor. #Geçmişinİzinde etiketi ile sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Şahin tutanağı değiştirdiğini İpek’ten gizli tuttu.

Baş Belası Dizisinde Sır

Tutanağın değiştiğinden henüz haberi olmayan İpek işini kaybetmemek adına Şahin’i ikna etmek için oldukça çaba sarf etti. Şahin ise bu durumu kendi lehine kullanarak İpek’e işine karışmaması koşulu koydu. İpek büroya gelen yeni vakadan uzak durmaya uğraşırken gerçeği öğrenip soluğu olay yerinde aldı. Bu vakada İpek’in dikkatini çeken ayrıntı büro amiri Şahin’in geçmişi ile bir bağı bulunmasıydı.

Baş Belası Dizisinde Bundan Sonra Ne Olacak

Şahin şart koştuğu İpek’e vakadan uzak kalması için uyarmıştı. Fakat İpek çok geçmeden gerçeği öğrenince Şahin’in sözünü dinlemeyip hemen yeni vakayı araştırmaya başladı. Bu arada İpek’in dikkatini çeken detay Şahin’in geçmişine kapı araladı. Simge ile buluşan Yener’in şebekeye çalıştığı gün yüzüne çıktı. Baş Belası Dizisinde Sır sonunda ortaya çıkmış oldu.

Baş Belası Dizisinde Sır

Yener’in hareketlerinden hoşlanmayan simge Yener’i sert bir şekilde uyardı. Diğer taraftan Nazlı boşanma davasında istediklerini elde edebilmek için Birol’a bir oyun tezgahladı. Bu oyunda Betül’ün de önemli bir rolü vardı. Fakat işler beklenildiği gibi gitmedi.

Nazlı Yeni Planını Devreye Sokuyor

 

Bir türlü vazgeçmeyen Nazlı kafasında kurduğu yeni planı devreye sokmak için harekete geçti. Bu arada İpek kafasına takılan ayrıntının peşini bırakmadı.

Ve bulduğu ipuçları onu seneler önceki bir vakaya götürdü. İpek bu vakada Şahin’in yanlış bir kişi mahkum ettirmiş olabileceğini buldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.