Baş Belası Dizisinin Şok Final Kararı Buçe Buse Kahramanı Üzdü

0 30

Her ne kadar adına yaz dizisi dense de dillerde dolaşan ve oldukça farklı bir senaryoya sahip olan baş belası dizisinin aniden final kararı alması, dizideki her karakter gibi dizinin Nermin’ ini de üzdü.

Buçe Buse Kahraman adlı oyuncunun canlandırdığı Nermin karakteri de özellikle son zamanlarda dizide öne çıkarıldı. Rolüne kendini kaptıran ve yaptığı işten memnuniyet duyan Buçe Buse Kahraman dizinin mecburen final yapması nedeni ile üzüntülerini dile getirdi.

Nermin Karakteri Hakkındaki Düşünceleri

ATV kanalında yaz dizisi olarak başlayan fakat konusu gereği oldukça dikkat çekici olan baş belası dizisinde her karakter gibi Nermin karakteri de hem kadrodan hem de rolünden oldukça memnunken final kararı sebebiyle mahzun oldu.  İş arkadaşı ile aşk yaşayan Nermin karakteri duygularına karşı koyamasa da işine bağlılığı ile dikkatleri çekti. Dizideki rolünden bahsederken;

“ Nermin karakterinin kendine güveni ve kendi ayakları üzerinde durabilmesi benim gerçek karakterimle de oldukça uyumlu. İşine olan son derece bağlılığı ve sadakati rolü gerçek kimliğimle de uyuştuğu için kendimi o şekilde canlandırmak zor da olmadı. Sadece ani çıkış ve fevri olarak gösterdiği tavırı kendime yakın hissetmedim. Onun dışında bana bu kadar uyumlu bir karakteri canlandırmak son derece keyifli. ” cümlelerini kullandı.

Düşük Reyting Sebebi İle Final

ATV kanalında yer alan baş belası dizisi her bölümdeki konusu ile dikkat çekse de reytinglerinin düşük olması sebebi ile ATV final kararı aldı. Bu karar oyuncuların mahzun olmasına sebebiyet vermesinin yanı sıra izleyenlerini de üzdü.

Buçe Buse Kahraman ise her ne kadar durum böyle olsa da aslında yaz dizisi modunda olmadığını da iyice belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.