Başak Dizer Kimden Hamile?

0

Başak Dizer Kimden Hamile

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer herkesin bildiği üzere 2016 yılında hayatlarını birleştirdiler. Yakışıklı ve güzel çiftten herkesi sevindirecek bir haber geldi. 3 aylık hamile olduğu düşünülen Başak Dizer mutluluğunu en yakınlarıyla paylaştı. 5 yıl önce Fransa’da Dünya evine giren yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer sade bir törenle hayatlarını birleştirdi. Başak Dizer 44 yaşında olmasına rağmen 3 aylık hamile olduğunu ileri sürdü. Çiftin bu haber üzerine bebeklerinin cinsiyetinin merak konusu oldu açıklandı.

Başak Dizer Kimden Hamile

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer ise bebeklerinin henüz cinsiyetine belli olmadığını söyledi. Başak Dizer’in geçtiğimiz haziran ayında da hamile olduğu gündeme gelmişti. Başak Dizer’in arkadaşının kendisini tebrik etmesi üzerine hamile olduğunu düşündüren mesajı yalanlamıştı. Ünlü oyuncu ile başarılı stilist meslekleri gereği sürekli basında yer almalarına rağmen ilişkilerini hep gözlerden uzak yaşamaya dikkat ediyorlar. Dışarıdan ne kadar az müdahale edilirse ilişkinin o kadar güzel geçeceğini ifade eden çift özel hayatlarını insanlardan uzak yaşamaya özen gösteriyor.Başak Dizer Kimden Hamile

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti de evliliğin en önemli yapısının saygı ve anlayış olduğunu belirtiyor. Yakışıklı ve başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ baba olacağı için çok mutlu olduğunu belirtti aynı şekilde güzel eşi Başak Dizer de anne olacağı için heyecanlı olduğunu söyledi. Sevenleri tarafından da aynı mutlulukla karşılanan ünlü çiftin bebeklerin cinsiyeti merak konusu oldu. 44 yaşında olmasına rağmen bebek sahibi olan Başak Dizer herkese şaşırttı. Evlilikler üzerinden 5 yıl geçmesinin ardından çocuk sahibi olacaklar. Bu mutluluğu bütün sevdikleri ile paylaştılar.

Başak Dizer Kimden Hamile

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in nasıl bir çocuk yetiştirecekler ise herkesi meraklandırıyor. Ama ilişkilerine basından uzak yaşayan çift çocuklarını kameralar gösterecekler mi bilinmemekte. Birlikteliklerini saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde yürüten çiftin birlikte eğlenmenin çok güzel olduğunu, beraber vakit geçirmenin, beraber sevinmenin ve aynı zamanda üzülmenin yani kısacası her şeyi birlikte yapmadın ve paylaşmanın bir ilişkide daha doğru olduğunu savunuyor. Tabii bunların öncesinde eşlerin birbirine saygı duyması gerektiğini savunuyorlar. Saygı olmadan hiçbir şeyin olmayacağını belirtiyorlar. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’a göre ilişkinin temeli saygıya dayanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku