Başvuru Yapanlara 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi Ödenecek

Başvuru Yapanlara 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi Ödenecek

0

Başvuru Yapanlara 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi Ödenecek

Bankalardan devlet desteği ile birlikte, 100.000 TL’ye kadar olan tüm borçlar kapatılacak ve tek bir yere ödeme yapma kolaylığı sağlanacak. Uygun faizlerler 36 ay vade ile ve ilk taksit ödemesi 3 ay erteleme yapılacak bu kredilerde, vatandaşların dağınık olan borçlarının tek bir yerde toplanması isteniyor.

Borç kapatma kredilerinde ilk olarak kamu bankaları kampanyalarını başlatacak. Daha sonra anlaşmalı özel bankalar ve katılım bankaları üzerinden de işlem yapılabilecek.

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi: 100.000 TL’lik Kredi Teklifini Duyurdu

Ülkemizin kamu bankalarından olan Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabileceksiniz. Uygun fiyat faizleriyle yapılacak bu kredi başvurularında banka kredi alacak kişilerin ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatarak işlem yapacak.

Banka şubelerinden yapacağınız başvuru ile birlikte, kredi değerlendirmesini genel müdürlük yapacak. Banka düşük faiz oranları ile bu kredileri verecek. Resmi internet sitesinden de başvuru ve kredi hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Özel Bankalarda Harekete Geçti

Kamu bankaları ile birlikte, özel bankalarda imkanları doğrultusunda kredi imkanı verecek. Uygun faiz oranları ile birlikte, işlem yapacak olan Şekerbank, İş Bankası, Denizbank, Akbank ve Garanti BBVA bu krediler için hazırlanmaya başladı.

Önümüzdeki günlerde bankaların bu kampanyaları açıklaması bekleniyor. Başvuru yapacak olan kişiler, banka şubelerinden borç kapatma kredisi başvurusu yapabilecekler. Başvuru yaptığınızda sizlere hemen sonuç verilecek ve bu sonuca göre de krediniz anında kullandırılacaktır.

İlgili Haber:

Dikkat! Kredi kartı borcunuz mu var?

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://bireysel.ziraatbank.com.tr/&ved=2ahUKEwjY3LD3xobyAhVByqQKHUbGCQoQFjAAegQIBBAC&usg=AOvVaw0fp4S2ganS1nTAWAeyb3LD

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku