Batık Kredisi Olanlara Kredi Verilecek..! 2021

0

Devletimiz tarafından bilindiği üzere bu pandemi gerekçesiyle birçok kişiye ciddi yardımlar sağlandı. Para ihtiyacı olan vatandaşlara neredeyse a dan z ye denilebilecek bir şekilde ciddi yardımlar yapıldı. Durumun bu şekilde olmasıyla birlikte diğer bazı sıkıntıları bulunmakta olan vatandaşlar da kendilerine yardım yapılması gerektiğini savunuyorlar. Batık kredisi olanlara kredi verilecek mi? Süreç içerisinde bilindiği üzere ev hanımlarına ve diğer birçok meslek gurubuna özel olarak bazı krediler veriliyor. Kredi faiz oranlarının bu derece yüksek olduğu zamanlarda bile ciddi oranda uygun faizli kredilerin verilmesiyle birlikte vatandaşlar büyük sıkıntılarını çözmüş bulunuyorlar.

Batık Kredisi Olanlara Kredi

1000 TL pandemi yardımı ve 10 bin TL 0,49 oranlı kredi gibi birçok yardım vatandaşların anlık olarak bulunmakta olan ihtiyaçlarını çözmüş bulunuyor. Bu süreç içerisinde öyle bir gurup bulunuyor ki bu gurubun halen sıkıntıları çözülmüş değil

Kara Listede Olanlar Ne Yapacak

Kara listede bulunan vatandaşlar devlet tarafından sunulmakta olan bazı yardımları alabilirken kredi ve benzeri bankalar tarafından verilmekte olan imkanlardan faydalanamıyor. Böyle olmasıyla birlikte birçok kişi ekonomik anlamda devlete dua ederken bir kısım vatandaşlar bu pastadan haklarını alamıyor. Durumun bu şekilde olması gerekçesiyle uzun bir zamandır kara listede olan vatandaşlarla ilgili olarak bir çalışma yapılması gerektiği muhalefet partileri tarafından dile getiriliyor.

Batık Kredisi Olanlara kredi

Kara listede bulunan bir diğer ismiyle de batık kredisi olanlara kredi verilmesi gündemde. Yapılan açıklamalara göre muhalefet partileri üzerinden yapılan baskılara dayanamayan yetkililer yaklaşan seçime yatırım da olması sebebiyle uygun bir kredinin batık kredisi bulunmakta olan kişilere de verilmesiyle ilgili anlaşmış olduğu söyleniyor.

Finansal noktada devlet olarak zor zamanlar yaşamakta olduğumuz kesin. Bu durumdan ciddi bir şekilde etkilenmekte olan kurumlardan birisi de bilindiği üzere bankalar. Bankalar da müşterilerin kısıtlı olmasından şikayetçi durumda. Durumun bu şekilde olmasıyla birlikte acil paraya ihtiyacı bulunmakta olan kişiler olarak bilinen batık kredisi olanlara kredi verilmesiyle bankalar bu uçuk faiz oranları ile vatandaşlara kredi sağlayabilecek.

Vatandaşlar nazarında da bu durum memnuniyetle karşılanacak. Bu durum neticesinde ekonomik anlamda rahatlamaya kavuşacak olan vatandaşlar ekonomiye ciddi anlamda bir katkısı bulunacak. Bu sebeplerin tamamı kapsamında ilgili bakanlık ve bankalar arasında olan görüşmeler devam ediyor. Yakın bir zaman içerisinde ciddi anlamda sıkıntısı bulunmakta olan vatandaşlar tarafından alınacak kredi ile büyük bir memnuniyet oluşacağı neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Hepimizin paraya ihtiyacı olduğu böyle bir zaman diliminde kara listede bulunanlara da kredi verilmesi herkesi memnun edecek gibi görünüyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku