Bayhan Son Hali Yürekleri Sızlattı! Bir Zamanların Popstarı Şimdi Ne Hallerde?

0

Bayhan Son Hali

Bayhan son hali ile görenleri üzdü. Bir zamanların süper starı olarak tanıtılıyordu. Şimdi kimse yüzüne bakmıyor. Son hali eski hayranlarını üzdü.

14 Mart 1980 tarihinde Adana’da dünyaya gelen ünlü sanatçı Bayhan Gürhan, 2003 yılında Deniz Seki, Ercan Saatçi ve Armağan Çağlayan’ın jüri koltuğunda oturduğu Popstar yarışmasında müziğinde kullandığı kendi yorumu ve özgün stiliyle adını tüm Türkiye’ye duyurmayı başardı.

Yarışmanın ardından “Popstar” isimli bir albüm çıkaran ünlü sanatçı Bayhan Gürhan, hemen ardından “Kısa Veda” ve “Hayal Edemiyorum” isimli albümleri çıkardı.

Bayhan Son Hali

2012 senesinde televizyon macerası olan Bayhan Gürhan, yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı “Kendimize Doğru” dizisinde oyunculuk yaptı.

Yine bir dizi macerası olan Bayhan Gürhan, Kanal D ekranlarında yayınlanan “Ankara’nın Dikmeni” dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Bayhan son hali ile birçok kişiyi şaşırttı.

Bayhan Gürhan’ın Önce İşlemiş Olduğu Cinayet

Bayhan Son Hali

Bayhan Gürhan, 1998 senesinde amcasının oğlu olan Mehmet Ali Gürhan’ı bıçakla öldürmüştü. Adana Ağır Ceza Mahkemesi tarafından, cinayet suçlaması üzerine 24 sene hapis istemiyle yargılanan Bayhan Gürhan hakkındaki karar, 31 Aralık 1988 tarihinde belli oldu.

Kasten adam öldürme suçundan hakkında 8 sene hapis cezası verildikten sonra tahrik ve iyi hâl’in devreye girmesiyle hapis cezası 5 seneye düştü. Aynı zamanda Bayhan Gürhan, duruşmalarda suçsuz olduğunu iddia etmişti.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku