Bayram Kredisi Kampanyaları Devam Ediyor!

Bayram Kredisi Kampanyaları Devam Ediyor !
0 32

Bayram kredisi kampanyası Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden devam ediyor.  Kredi onay alamayanlara oluyor. Kamu bankaları düşük faizli verilecek bayram kredisi için kolları sıvadı.

Son dakika faizsiz kredi Haberi geldi bankalar faizsiz kredi verecek 36 ay vadeye kadar bölecekler açıklaması Kredi uzmanından geldi 4 bankadan yeni kampanya olduğu paylaşıldı.

Bayram Kredisi
Bayram Kredisi

Bayram Kredisi

4 bankada faizsiz kredi kampanyası başlamış bulunmaktadır. 4 Katılım Bankası üzerinden Sizlerde ihtiyaç kredisi alacaksanız 100.000 TL’ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Faiz işlemi bu bankalardan yapacağınız hiçbir işlem de uygulanmamaktadır. Bankacılık ve kredi işlemlerinin faizsiz olarak yapmanız mümkün. Banka size Kredi başvurusunu yaptıktan sonra faiz yerine kar payı uygulayarak Kredi imkanı veriyor.

Faizsiz kredi başvurusu şartları nelerdir?

Verilen bankalardan kredi başvurusu yapacaksanız şartlara uygun olmanız gerekir. Öncelikle kredi notunu uzun ideal ve Bankası cildinizin krediye uygun olması gerekir. Bankaya başvuru yaptığınız zaman T.C. kimlik numaranız ile sorgu yapacak ve kredi şartlarına uygun değilseniz kredi onayı vermeyecektir. Onay alamayacak bir diğer kişilerde bankadan icralık ve avukatlık olan kişilerdir. Bu kremleri emekli olan çalışan ve devlet memurları kullanabilirler. Şimdi ise hangi bankalardan faiz kredi kampanyasına başvuru şartlarına uyuduğunuz zaman kredi alabileceğinizi söyleyeceğiz.

Bayram Kredisi Kampanyası
Bayram Kredisi Kampanyası

Ziraat Katılım Bankası faizsiz kredi kampanyası

Ziraat Bankası ülkemizin kamu Katılım Bankası olarak hizmet veriyor ve yapacağı bankacılık işlemlerinde faiz uygulamadan işlem yapıyor. Bu banka dinimize uygun olarak kredi ve bankacılık işlemleri yapıyor. Helal kredi olarak 100.000 TL faizsiz ihtiyaç kredisi bilinmektedir. Faizsiz kredi imkanını  ihtiyaç kredisi haricinde konut ve taşıt alımlarınızda da sağlayacaktır. Size en yakın Ziraat katılım Bankası’na gitmeniz başvuru için yeterli olacaktır.

Türkiye Finans faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası

Türkiye Finans Katılım Bankası üzerinden Türk sermayeli bir banka arıyorsanız işlem yapabilirsiniz. Bu banka tüm işlemlerde faizsiz bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bu bankayla çalışmak istiyorsanız bir hesap açmak için ya da kredi başvurusu yapmak için en yakın Türkiye Finans şubesine gidebilirsiniz. Kredilerde 36 ay vade ve çar payı oranları ile Türkiye Finans faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda işlem yapılacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.