Behzat Ç. Uzun Bir Zamandan Sonra Yeniden Çekiliyor

Behzat Ç. Uzun Bir Zamandan Sonra Yeniden Çekiliyor

0

Behzat Ç. Uzun Bir Zamandan Sonra Yeniden Çekiliyor

Bir zamanların en çok sevilen dizilerinden bir tanesi olan Behzat Ç. için yeni bir iddia daha ortaya geldi. Behzat Ç. dizisi çok uzun bir zaman sonra yeniden ekranlara dönecek. Acun Ilıcalı bütün görüşmeleri ve hazırlıkları adım adım ilerletiyor.

Bir zamanların reyting rekorları kıran ve en çok izlenen dizilerinden bir tanesi olan Behzat Ç., Acun Ilıcalı’nın Platformu aracılığıyla seyircisi ile buluşmak için hazırlıklar içerisinde. Acun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu Exxen platformu her geçen zaman daha fazla abone sayısına ulaşabilmek adına, yeni yollara başvurmaya sürekli devam ediyor. Önceki zamanlarda çok fazla beğeni toplamış olan dizileri tekrardan ekrana sürme düşüncesi platforma çok fazla katkı sağlayacağı yönünde düşünülmekte.

Buna örnek olarak geçtiğimiz günlerde izleyiciler tarafından en çok sevilen dizilerden birisi olan Leyla ile Mecnun dizisinin de eski kadrosu ile beraber tekrardan çekimlerine karar verilmişti. Leyla ile Mecnun dizisinin son zamanlarda çekimlerine son sürat devam edilirken dizinin eski seven izleyicileri de büyük bir heyecanla beraber yine yeni yayınlanacak olan bölümleri bekliyorlar.

Leyla ile Mecnun dizisinden sonra ise şu sıralar Acun Ilıcalı Behzat Ç. dizisi için harekete geçmiş durumda. Efsane dizinin ise tekrardan seyircinin karşısına çıkması için bazı görüşmeler içerisinde ve bazı planlar içerisinde olduğu da bilgisi geliyor. Behzat Ç. yayınlandığı günden final bölümüne kadar reyting rekorları kıran dizi olmasına rağmen o dönemin polisiye ortamına da çok uygun olmadığı için kanalda bu riske girmek istemediği için dizi final yapma kararı almıştı. Dizide ise Hazal Kaya, Nejat İşler, Güven Kıraç, Ayça Varlıer gibi yetenekli isimler de rol almıştı.

Bununla beraber diziye yeni dahil olan genç yeteneklerin de çok büyük bir kısmı da şimdi ki dizilerde çok büyük ses getiren isimlerde yerini koruyor.

Behzat Ç. dizisi ne zaman ekranlara gelecek?

Behzat Ç dizisi final yapma kararı aldıktan sonra izleyicilerinin çok fazla ısrar etmeleri üzerine dizi yeniden çekilmeye başlamış ve BluTV aracılığı ile ekranlara gelmişti fakat toplamda 9 bölüm yayınlanmasından sonra yayından tekrardan kaldırılmıştı.

Dizinin yayından kaldırılmasının sebeplerinden birisi ise dizinin eski bölümlerdeki heyecanı verilmemesi ve izleyiciler bünyesinde olumsuz şekilde eleştirilere maruz kalması şeklinde yorumlandı. Dizinin yapımcısı olan Erdal Beşikçioğlu ‘nun yayınlanan yeni bölümlerde dizinin senaryosunu çok fazla beğenmediği ve bunun sonucunda da izleyeceği de çok doğru bir şekilde aktaramadı. Bununla beraber set arkasında da oyuncular tarafından gerginlik yaşandığı da kulağa gelen bazı bilgiler arasında yer alıyor.

Erdal Beşikçioğlu diziye dönmek için ne istiyor?

Acun Ilıcalı’nın ise Behzat Ç. dizisinin yeniden ekrana gelmesi adına Erdal Beşikçioğlu ile beraber görüşmeye başladığı bilgileri gelmekte. Görüşme sonrasında ise Beşikçioğlu’nun bazı çekindiği yönler olduğu ortaya çıktı bununla beraber henüz olumlu bir yanıt vermezken aynı zamanda düşünmek için de zaman talep ettiği öğrenildi. Ayrıca Beşikçioğlu’nun Behzat Ç. dizisine tekrardan geri dönmesi için senaryodan memnun kalması ve hikaye sevmesi gerektiğini de dile getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku