Bennu Yıldırımlar kızı Ada Yarar İle İlgili İlginç Açıklamalarda Bulundu!

Bennu  Yıldırımlar

0

Oyuncu Bennu Yıldırımlar eşi ve kendisi gibi oyuncu olan kızı Ada Yarar hakkında genel olarak görüşlerini belirtti…Bennu Yıldırımlar aslında kızının müzisyen olmasını çok istediğini ancak onun müzisyen olmak istemediğini dile getirdi. Başarılı oyuncu Bennu Yıldırımlar, Hakan Bilgin tarafından sunulan programı konuk oldu. Bennu Yıldırımlar kızı Ada hakkında sohbet ettiler. Kızı Ada’ nın aslında müzisyen olmasını çok istediğini ancak onun oyunculuğu tercih ettiğini belirtti. Ada’ nın  şimdi oyunculuk eğitimi aldığını ve sesinin de çok güzel olduğunu dile getirdi.

Bennu  Yıldırımlar

Sonrasında ise kızı için genetik midir bilmiyorum ama sahnede çok rahat. Bütün tercihleri için ona saygı duyuyoruz diye belirtti. Bennu Yıldırımlar kendi gibi oyuncu olan Bülent Emin Yarar ile evlidir. Ayrıca Bennu Yıldırımlar eşini sahnede izlerken heyecanlandığını da dile getirdi.  Aslında ailecek izleyiciler tarafından performansları beğeni topluyor. Bülent Emin Yarar, Bennu Yıldırımlar ve Ada Yarar ailesi oyunculuk konusunda her geçen gün adından daha çok bahsediliyor. Bülent Emin Yarar uzun zamandır tiyatro sahnelerinde yer almaktadır. Kızlarının da oyuncu olarak yetişmesinden büyük gurur duyduklarını belirttiler. Ayrıca çift kızlarının gelecekte saygın takdir edilen bir oyuncu veya müzisyen olmasını da arzu ediyorlar.

Bülent Emin Yarar kimdir?

Bennu  Yıldırımlar

Bülent Emin Yarar 1961 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ailesi tiyatro seven bir aile olduğu için çocukluğundan beri sıkça tiyatroya gitmiş lise bitene kadar oyunculukla ilgili hiçbir ilgisi bulunmuyormuş. Özellikle ailesinde babasının keman çalması ile birlikte müziğe olan bir ilgisi bulunurken bu merakla Bülent Emin Yarar Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan bölümüne yerleşiyor, sonrasında ise Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından figüran olarak sahnede yer almaya başladı.  Sahnede ilk oyunu ise İstanbul Efendisi oldu. Çevresi ve kendini isteği üzerine tiyatro bölümüne geçerek 1989 yılında buradan mezun oldu. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başladı, 1995 yılında ise İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda kadrolu oyuncu oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku