Binance Çöktü Milyonlarca TL Ne Olacak

Binance Çöktü Milyonlarca TL Ne Olacak

0

Binance Çöktü Milyonlarca TL Ne Olacak

Son dakika gelişmesi! Binance uygulaması çöktü mü ? Binance uygulaması işlemlere kapalı, kullanıcılar saat 05.00’ten bu yana işlem yapamıyor. Haliyle Binance uygulamasını kullanan vatandaşlar da sorunun ne olur merak ediyor. Son dakika gelişmesi! Binance uygulaması çöktü mü ? Sorusunun cevabı haberimizin devamında…

Binance Uygulaması Neden Açılmıyor ?

Binance tarafından yapılan açıklamalara göre, Binance Uygulaması 13 Ağustos 2021 günü saat 05.00’te başlayacak olan programlanmış bir sistem güncellemesi yapılıyor. Güncelleme yaklaşık 4 saat sürecek bu da Türkiye saatiyle yaklaşık 09.00 civarı uygulamanın kullanıma açılması demek oluyor.

Güncellemenin Yapılma Nedeni ve Yenilikler

 1. Genel sistem performansı ve kararlılık iyileştirme

 

Güncelleme Boyunca Askıya Alınacak İşlemler
 1. Para yatırma ve çekme işlemleri
 2. Spot alım satım işlemleri
 3. Kredi kartı ile kripto para satın alma
 4. İtibari para yatırma ve çekme
 5. P2P alım satım işlemleri
 6. Dönüştürme ve OTC programında alım satım işlemleri
 7. Yeni kullanıcı kayıtları
 8. Alt hesapların etkinleştirilmesi
 9. Staking ürünlerine abonelik ve staking ürünlerinin alınması
 10. ETH 2.0 aboneliği
 11. Liquid Swap takas işlemleri ve likidite ekleme/çıkarma
 12. Binance kart panosu ve işlemleri
 13. Binance pay
 14. Alt hesaplar havuz hesapları ve itibari para cüzdanlarından varlık transferleri

Bu işlemler yapılacak olan Genel sistem performansı ve kararlılık iyileştirme güncellemesi esnasında askıya alınarak kullanılamayacak. Güncelleme tamamlandıktan sonra, alım satım işlemleri tekrar başlamadan önce emirlerini iptal etmeleri, yatırma ve fon transferi işlemlerini tamamlamaları ve hesaplarıyla ilgili tüm diğer işlemleri kullanmaları için kullanıcıların 30 dakika kadar süreli olacak.

Genel sistem performansı ve kararlılık iyileştirme güncellemesinin başlamasından 10 dakika kadar önce tüm varlık transferleri ile yatırma ve çekim işlemleri askıya alınarak Genel sistem performansı ve kararlılık iyileştirme güncellemesi yapılacaktır. Güncelleme sırasında spot cüzdan bakiyeleri kullanmayacak. Güncelleme yaklaşık 4 saat sürecek. Türkiye saatiyle yaklaşık 09.00 civarı uygulama kullanıma açılacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku