Hiçbir kefil ve belge talep edilmeden banka şubelerine gitmeden binlerce lira kredi veren bankalar

Hiçbir kefil ve belge talep edilmeden banka şubelerine gitmeden binlerce lira kredi veren bankalar

0

Hiçbir kefil ve belge talep edilmeden banka şubelerine gitmeden binlerce lira kredi veren bankalar

Herhangi bir araç kredisi konut kredisi ya da ihtiyaç kredisi kullanmak maksadı ile bankalar şubelerine gittiğinizde bankalar tarafından sizlerden bir gelir belgesi ya da bir maaş bordrosu talep edilir. Bankalar bünyesinde bu belgelerin sizlerden istenmesinin asıl amacı ise çekecek olacağınız krediye ödeme gücünüzün olup olmamasını tespit etmek adınadır. Bununla beraber aylık olarak ödeyecek olacağınız taksitleri de ödeyip ödeyemeyeceğinizi anlamak açısındandır.

Kadınlara evraksız finansman ve işsiz vatandaşlara kefilsiz bir şekilde kredi veren bankalar Akbank,
Ziraat Bankası, Odeabank gibi bankalar olup internet bankacılığı aracılığıyla da gelir belgesiz şekilde kredi vermektedir. Vatandaşların merak ettiği bütün konuları haberimizin devamında derledik.

Herhangi bir şubeye gitmeden gelir belgesi talep etmeden kredi veren bankalar hangileridir?

Pek yok manka müşterilerin Kredi başvurularını oğlum uyan atlayabilmek adına kendilerinin belirlemiş olduğu bazı koşulları yerine getirmelerini isterler. Bu koşullardan bir tanesi ve en önemlisi vatandaşların gelir belgesidir fakat düzenli bir şekilde aylık olarak geliri olmayan vatandaşlar bankaya bu belgeyi maalesef sunamıyorlar. Peki gelir belgesiz şekilde Hangi bankalar kredi veriyor?

Bizde sizler için kefilsiz şartsız ve koşulsuz vatandaşlara kredi veren bankalara derledik herhangi bir şubeye ulaşmaya gerek kalmadan maaş bordrosu ya da gelir belgesi talep edilmeden de bazı bankalar vatandaşları kredi veriyor. Bu bankalardan herhangi bir şubeye ulaşmaya gerek kalmadan acil bir şekilde gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredinin hesabınıza yatıyor.

Bu noktada ise bankaların belirlemiş olduğu en büyük koşullardan bir tanesi vatandaşın kredi notunun yüksek olması ve sicilinin de temiz olmasıdır. Bankaların verecek olduğu ihtiyaç kredileri ise hayat sigortalı ve hayat sigortasız olarak farklılıklar göstermekle beraber, buna göre de faiz oranlarında farklılıklar gösterebilmektedir.

Bu belirlenmiş olan bankalardan herhangi birinden aylık olarak maaşınızı alıyorsanız yapacağınız işlemler daha kolay ve hızlı bir şekilde olacaktır. Aylık olarak maaşınızı almış olduğunuz bankaların finansman desteğinden yararlanarak belirtilmiş olan tutarlarda kredi çekme imkanına sahipsiniz.

Herhangi bir kefil talep etmeden ve maaş bordrosu istemeden kredi veren bankaların listesi

Kredi notu düşük olan vatandaşlara Kredi imkanı sağlayan bankalar ile beraber kefilsiz bir şekilde ve bordro talep etmeden Kredi olanağı sağlayan bankaları liste yapmak gerekirse şu şekildedir;
Türkiye Ekonomi Bankası
ING Bankası
Akbank
Odeabank
N kolay kredi


Bütün bankalar bünyesinde internet bankacılığı aracılığı ile vatandaşlara hizmetlerini veren evraksız
bir şekilde ve bordrosuz bir şekilde kredi kullandırıldğı görülmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku