Bir Zamanlar Çukurova 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor? İşte Yeni Sezon Gelişmeleri

0 59

ATV kanalının en çok beğenilen ve izlenen dizileri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova için 4. Sezon bir hayli merakla ve heyecanla bekleniyor. Diziyi izleyen seyirci kitlesi Mayıs ayında 3. Sezonu ile ekranlara ara vererek sezon finali yapan Bir zamanlar Çukurova dizisinin 5. Sezonunun hangi tarihte ve ne zaman yayınlanacağını oldukça merak ediyor. Bir zamanlar Çukurova dizisi için seyirciler oldukça heyecanlı bir halde 4. Sezonu bekliyor.

Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezonunda Neler Olmuştu.

Annesinin katili olma yolunda ümit bu durumu bir avantaja çevirmek durumundadır. Konakta kalmak için oldukça ısrarcı olur ve Demirde bu durumda adeta köşeye sıkışmış vaziyettedir. Fakat Hünkâr hanımın yalnızca mirasını değil aynı zamanda Yaman soyadını da benimseyip sahiplenen Züleyha, Ümit’i çok daha şaşırtacak önemli bir düşünceye kapılır. Ümit her ne yaparsa yapsın kesinlikle Züleyha ile baş edemeyecektir. Yaman soyadı adına ortalığı daha bir sakin hale getirmeye çalışan Betül ise bu durumda kendisine ve Ümit’e zaman kazandırmaya devam eder.

Ayrıca bu yardım onun için Yaman Holding’in anahtarını da kazandıracaktır. Fekeli, cezası yüzünden içerideyken, Fikret ise hayata veda eden adamın cenazesinde Demir ile ilgili önemli bilgiler edinip geri döner. Fikret konuyu demir ile konuşunca olayların devamı gelmeye başlar. Fikret ile Demir’in izledikleri yol onları kardeş haline getirirken, Yamanlar ile savaşacak gizli düşmanda harekete geçer.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Seyirciyle Buluşacağı Tarih

ATV’nin çok sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonda büyük bir heyecan ve merakla bekleniyor. Sezon finali bölümünün üzerinden hemen hemen 3 ay geçmesine rağmen seyirciler tarafından yeni sezon fragman bölümü araştırılmaya başlandı. Bir zamanlar Çukurova yeni sezon bölümüne Eylül ayının ikinci haftasında başlayacağı bildirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.