Bir Zamanlar Çukurova’nın Yeni Sezonda Hilal Altınbilek Daha Farklı Biri Olacak

0 24

ATV’nin sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesinde sevilerek takip edilen Bir Zamanlar Çukurova, dün akşam itibari ile yeni sezonun ilk bölümü hayranları ile buluştu. Yaz dönemi boyunca yeni sezonunu sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler yepyeni bir hikaye ve daha güçlü bir Züleyha izlemiş oldular.

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği başarılı dizi Bir Zamanlar Çukurova dün akşam ekrana gelen 103 bölümü ile yeni sezonuna başlamış bulunuyor. Dizinin hayranları bir zamanlar Çukurova’nın dördüncü sezonunu, diziye katılan yeni oyuncuları ve yeni hikayeleri ile izleyecekler.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Yeni Hikayesi

Artık Bir Zamanlar Çukurova dizisini öne çıkan gerçek karakteri bir kadın olacak. Hikayenin geçtiği çiftlikte tüm erkekler değişik sebeplerden dolayı gidince, çiftliğin dengeleri değişir ve artık tüm söz ve hakimiyet Züleyha’nın eline geçmiştir. Bundan sonra Çukurova’daki her şey bir zamanlar İstanbullu terzi yardımcısı olan Züleyha’dan sorulacak.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Sezona Yön Verecek Önemli İsim

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni döneminde diziye dahil olan İbrahim Çelikkol sergileyeceği karakteri ile çok etkili olacak. İbrahim Çelikkol, dizide Hakan Gümüşoğlu karakterini canlandıracak.

Züleyha’ya hayat veren Hilal Altınbilek’in üzerine daha fazla sorumluluk düşüyor. Bu sezon diğerlerinin aksine, rolü ve başarılı performansı ile dizide kendini güzelce geliştiren başarılı oyuncu, performansının zirveye ulaştığı olgunluk dönemi damgasını vuracak. Fakat Altınbilek yeni sezonun ilk bölümü ile hayranlarından tam not almış durumda.

Oyuncu daha güçlü bir Züleyha’yı canlandırırken ortaya koymuş olduğu başarılı performansı ile büyük beğeni topluyor. Bu sezon izleyici daha farklı, Bir Zamanlar Çukurova izleyecek. Dizinin gelecek bölümlerinde neler olacağı büyük bir merak konusu oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.