BKM Mutfak’tan Tanıdığımız Pelin Öztekin 93 Kilo Verdi. Son Hali Görenleri Şaşırttı!

BKM Mutfak'tan Tanıdığımız Pelin Öztekin 93 Kilo Verdi. Son Hali Görenleri Şaşırttı!

0

BKM Mutfak’tan Tanıdığımız Pelin Öztekin 93 Kilo Verdi. Son Hali Görenleri Şaşırttı!

Kilosu için önemli bir karar alarak mide ameliyatı geçiren Pelin Öztekin 153 kilodan 60 kiloya düşerek  vücudunda büyük bir değişim yaşadı. Hepimiz BKM Mutfak’tan tanıdığı ünlü oyuncu Pelin Öztekin, kısa zaman önce babası Rasim Öztekin’i kaybetmenin acısını yaşıyordu. Sık sık babası ile ilgili paylaşımlar yaparak hem acısını takipçileriyle paylaşıyor hem de ünlü oyuncu Rasim Öztekin’i hayranlarına unutturmuyor.

Kısa Sürede 60 Kiloya Düştü

Bu aralar bir projede bulunmayan ünlü oyuncu Pelin Öztekin, 2014 yılında önemli bir karar verdi ve 153 kiloyken mide ameliyatı oldu. Mide ameliyatı neticesinde 6 ayda 53 kilo verdi. Sonrasında 25 kilo daha veren ünlü oyuncu 93 kiloya veda edip, 153 kilodan 60 kiloya düştü.

Paylaştığı Fotoğraflarla Takipçilerinden Beğeni Topluyor

Mide ameliyatı geçiren ünlü oyuncu Pelin Öztekin, paylaştığı Fotoğraflarla Takipçilerinden Beğeni Topluyor. Zayıflamasının ardından çok konuşulan Pelin Öztekin sık sık kameraya poz vererek fotoğraflarını takipçileriyle paylaşıyor.

İşte Pelin Öztekin’in Son Hali

 

Pelin Öztekin Kimdir ?

Pelin Öztekin 1987 yılında İzmit’te dünyaya geldi. Oyuncu ve tiyatrocu olan Rasim Öztekin’in kızıdır. İlk ve ortaöğretim yıllarını İstanbul Fenerbahçe’de bulunan Nurettin Teksan okulunda tamamlamıştır. Liseyi ise Fenerbahçe Lisesinde tamamlayarak buradan mezun olmuştur.

Televizyon karşısına ilk kez ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde Demet karakteri olarak çıkmıştır. 2006 yılında ise BKM Mutfak oyuncularına katılarak komedi konulu tiyatrolarda yer almış ve kariyerini bu doğrultuda ilerlemiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku