Borçlu Vatandaşlara Müjde Tüm Borçlar Siliniyor!

Borçlu Vatandaşlara Müjde Tüm Borçlar Siliniyor!

0

Borçlu Vatandaşlara Müjde Tüm Borçlar Siliniyor!

Çeşitli bankalardan; İş Bankası, Akbank, ING ve Yapıkredi müşterileri çok düşük faizli borç kapatma kredileri ile borçlarından kolayca kurtulacaklar. 4 banka tarafından başlatılan bu yeni kredi kampanyasında başvuru dönemi başladı.

Son dönemlerde yaşanan Koronavirüs salgınında ekonomik etkileriyle birlikte zorlu süreç vatandaşları yıprandırmaya devam ediyor. Yaz aylarında tatil, eğlence, sağlık, düğün gibi giderlerin yanısıra okulların açılacak olmasıyla birlikte eğitim masrafları da peş peşe gelmeye devam ediyor. Bu süreçte vatandaşlar ekonomik açıdan çeşitli zorluklar geçirdiği bir dönemden geçiyor.

İhtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar 3 veya 6 ay geri ödemesiz dönemin bitmesiyle birlikte kredi taksitlerini ödemeye başlayacaklar. İşte tam da bu noktada yeni çıkan bir nefes kredisi için yeni araştırmalar başlıyor. Vatandaşlar, borçlarını kapatarak tek elde toplayarak ve kolay ödeme yöntemlerini bularak kolay yoldan işlerini halletmek istiyorlar.

Tam da bu noktada, 4 bankadan da kritik bir  hamle geldi! İş Bankası, Akbank, ING Bank ve Yapıkredi bankasından vatandaşa yeni bir müjde geldi. 4 banka tarafından açıklanan yeni, düşük faizli ve uygun ödeme koşullarına sahip borç kapatma kredileri görücüye çıktı. Başvurular şimdi başladı! 4 Bankanın da yeni başlattığı kredi kampanyasının tüm detayları haberimizin devamında sizlerle…

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi

Türkiye İş Bankası tarafından, tüm kredi ve kredi kartı borçlarını tek bir elde toplayıp kolay bir şekilde ödemek isteyen borçlu vatandaşlar için de müjde gibi yeni bir kredi kampanyasını duyurmuş oldu.

Borç kapatma veya da borç transfer kredisi adıyla açılan yeni kredi paketinde, bireyselleştirilmiş şekilde faiz oranları ile borçlarınızı kapatmak mümkün oluyor. İş Bankası mobil yani (İŞCEP) uygulaması üzerinden veya İnternet bankacılığından ya da İş Bankası şubelerine müracaat ederek bu şekilde borç transfer kredisi başvurusu yapılabiliyor.

ING ve Akbank Müşterilerine Özel Borç Transfer Kredisi

Müşterilerin borçlarını kapatmaya yardım eden özel bankalar arasında Akbank, ING Bank ve Yapıkredi yeni borç transfer kredilerini duyurdu. Akbank 100.000 Türk Lirası’na kadar borç transfer kredisi alabilmenize olanak tanıyor. Yüzde 1,49 ila 2,29 arasında değişen faiz oranları ile birlikte 60 aya kadar vade seçeneği ile Akbank yeni borç transfer kredisine müracaat edebilirsiniz.

ING Bank’tan en fazla 20.000 Türk Lirası’na kadar borç transfer kredisi, 24 ay süreyle vade seçeneği ile birlikte sunulmaktadır. ING Bank Mobil uygulaması veya İnternet Bankacılığı üzerinden kolayca başvuru yaparak kredi Alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku