Boşanıyorlar! Bomba İddia Ünlü Çift Boşanıyor Mu?

2019 yılında dillere destek bir düğün ile evlenen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıran’ dan kötü haber!

0 84

2019 yılında dillere destek bir düğün ile evlenen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıran’ dan kötü haber! Son zamanlarda kendi markası üzerinden kariyer hayatında aktif rol oynayan ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile futbolcu eşi Gökhan Çıra medyada çıkan haberlere göre boşanma kararı aldığı söyleniyor. Magazin kulislerinde geçen habere göre boşanacağı söylenen çift geçtiğimiz günlerde evlat edineceklerini açıklamışlardı.

2019 Ekim ayında Swissotel The Bosphorus’ da masalsı bir düğünle evlenen ünlü çiftin boşanma kararı herkese sürpriz oldu. Ani bir kararla boşanacakları söylenen çiftten henüz bir açıklama gelmedi. Önceki dönemlerde magazin dünyasında yine defalarca aynı iddiaların gündeme geldiğini biliyoruz.

Ayrılık haberleri ile gündem olan çift yolun sonuna geldi mi bilmiyoruz. Söylentilere göre Selin Ciğerci & Gökhan Çıra’ nın boşanma davasının Cuma günü Beykoz Adliyesi’ nde olacağı söyleniyor.

Yasak aşk iddiaları ortaya çıkmıştı

Boşanma iddiaları ortada dolanan çift geçtiğimiz günlerde yasak aşk iddiaları ile karşı karşıya kalmıştı. Eski Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer ile Gökhan Çıra’ nın evliyken yasak aşk yaşadığı söylenmişti. Söylentiler arasında Ciğerci’ nin Melisa Emirbayer’ i tehdit ettiği öne sürülmüştü. Karmaşık bir süreçten geçen Ciğerci’ nin aynı zamanda Emirbayer’ e şiddet uyguladığı da iddia edilmişti. Böyle bir durum olmadığına videolu çekim yaparak açıklamadan bulunan Selin Ciğerci ve Melisa Emirbayer konuya açıklık getirdi.

Gökhan ile tanıştığımızda 18 yaşındaydı

Selin Beauty adında bir kozmetik ürün markası bulunan Ciğerci bir röportajında Gökhan Çıra ile tanıştığı zamanı anlatmıştı. Önceden birbirilerini tanıyor fakat görüşmüyorduk, sadece mesajlaşarak konuşuyorduk dedi. Ünlü futbolcunun tanıştıklarında 18 yaşında olduğunu söyleyen Ciğerci kendisini tanıdıktan sonra Çıra hakkındaki düşüncelerinin değiştiğini söylüyor. Bir enfeksiyon sonucu hayatının bir döneminde enfeksiyon nedeni ile hastanelik olduğunu söyleyen Ciğerci kötü zamanlarında Çıra’ nın sürekli yanında kaldığını bu süreçte yakınlaştıklarını söylemiştir. Çiftten henüz boşanma ile ilgili bir açıklama gelmediği biliniyor. Boşanma ile ilgili açıklama 2. Sayfa Official’ den geldi. Müge ve Gülşen’ in sunduğu magazin haber sayfasından haberi duyuran ikili çiftin Cuma günü boşanacağını iddia etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.