Boşanma Davası Sonuçlanan Yağmur Sarnıç Hakime Tehditler Savurdu

Çelişkili boşanma davası neticesinde magazin gündeminden düşmeyen çiftlerde eski futbolcu Emre Aşık ve eşi Yağmur Sarnıç’ ın davası sonuçlandı.

ESKI FUTBOLCU EMRE ASIK, ESI YAGMUR ASIK ARASINDA YAKLASIK UC YILDIR DEVAM EDEN BOSANMA DAVASI KARARA BAGLANDI. GUNDEMDEN DUSMEYEN CEKISMELI BOSANMA DAVASINDA MAHKEME TARAFLARIN BOSANMASINA KARAR VERDI. AYRICA UC COCUGUN VELAYETI DE BABA EMRE ASIK'A VERILDI. DURUSMA CIKISINDA BASIN MENSUPLARININ SORULARINI YANITLAYAN EMRE ASIK, "ARTIK COCUKLARIMLA YENI HAYATIM BENI BEKLIYOR" DEDI (FOTO: ISTANBUL DHA)
0

Çelişkili boşanma davası neticesinde magazin gündeminden düşmeyen çiftlerde eski futbolcu Emre Aşık ve eşi Yağmur Sarnıç’ ın davası sonuçlandı. Boşanma davası yaklaşık 2,5 senedir devam ediyordu. Uzun zamandır devam eden dava sonucunda boşanma gerçekleşti. Dava sonucu neticesinde çocukların velayeti baba Emre Aşık’ a verildi. Çiftin 3 çocuğunun da velayeti duruşmaya göre baba Emre Aşık’ ta.

Duruşma sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü futbolcu bundan sonraki yaşantısında yepyeni bir hayata çocuklarınla başlayacağını dile getirdi. Gizli olarak yapılan İstanbul 10. Alile Mahkemesi’ nde gerçekleşen duruşmaya Yağmur Sarnıç katılım sağlamazken Emre Aşık ise avukatları ile katıldı.

Hakim kararıyla boşanma gerçekleşti

İÇERİK

Hakim çocuklarının velayetinin babaya verilmesini hükmetti. Bunun sonucunda anne Yağmur Sarnıç ise ayın her Cumartesi günleri çocukları ile görüşebilecek. Lakin yatılı olmamak kaydıyla. Hakim tarafından onaylanan bir diğer karar da anne Yağmur Sarnıç’ ın manevi olarak tazminat ödemesi. Sarnıç’ a mahkeme tarafından verilmesi talep edilen tazminat tutarı 35 bin TL. Kararın kesinleşmesi sonrasında tedbir amacıyla ayrıca Emre Aşık’ ın da 30 Kasım tarihinden itibaren Yağmur Sarnıç’ a aylık olarak 5 bin TL nafaka vermesi talep edildi. Her iki tarafında haklarında verilen kararlara 14 gün içerisinde itiraz talebinde bulunma hakkı bulunmakta.

Benim için zorlu bir süreçti

Zorlu bir süreçten geçtiğini belirten ünlü futbolcu bu süreçte yanında olan Levent hocasına ve Emre Şen’ e, Funda Alp Sadıkahmet’e teşekkürlerini iletti. Bu süreçte yaşadığı zorluklar dolayısıyla da avukatıyla aile gibi olduğunu belirten ünlü futbolcu avukat seçiminin önemli olduğunu da dile getirdi. Davanın sonuçlanmış olduğundan mutluluk duyan ünlü futbolcu ara verdiği futbol kariyerine de yakın zamanda tekrar döneceğini belirtti. Bu süreçte çocukları ile daha fazla zaman geçireceğini hem mesleği hem de yeni yaşamıyla ilgili güzel şeyler olacağını söyledi. Yanındakilere sarılan ünlü futbolcu daha sonrasında duruşma salonundan ayrıldı. Tüm bu sonuçlara karşı öfkelenen Sarnıç sosyal medya üzerinden hakime hanım ile ilgili tehditler savurdu. Paylaşımında hakimin usulsüzlük yaptığını iddia eden Sarnıç daha yeni başlıyoruz dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku