Btc Swift ( Btcswt) Nedir?

Btc Swift

0

Btc Swift

BTC Swift, geçtiğimiz sene duyurusu yapılarak gerçekleştirmiş olduğu airdrop kampanyası ile müşterilerinden oldukça çok ilgi görmüş bir Bitcoin forkudur.

Btc Swift proje adlarını daha çok duyurmak ve müşterilerini kendi coinlerine çekmek için 2019’un Şubat ayında bir airdrop kampanyası başlattıklarını duyurmuşlardı.

Söz konusu olan bu Airdrop kampanyasına katılım koşulları oldukça basitti.

  • Müşterilerin Swift’in internet sitesine giderek mail adresleri ile üye olmaları gerek
  • Daha sonra üyelik işleminin ardından mail adreslerine gelen aktivasyon kodunu sitede alakalı alana girip mail adreslerini doğrulamaları gerekmekteydi.
  • Bu adım sonrasın da yapmaları gereken son adım ise Bitcoin cüzdan adreslerini ilgili alana girip 8 dolar değerindeki coinin cüzdanlara yansımasını beklemektir.

 

Ama işler beklenildiği gibi devam etmedi. Airdrop kampanyası ve Swift coin, kampanyadan kısa bir zaman sonra alakalı proje sahiplerinin ortadan kaybolmalarının arasından önemini yitirmiş oldu. Scam (sahte) bir proje olarak kayıtlarda yer alan  Btc Swift, müşterilerinin de beklentilerini karşılayamadı.

BTCSWT Avantajları Nedir?

btc hızlı

Swift’te 8 dolar değerinde bir airdrop ve bir çok avantajını müşterilerine vaat ederek piyasalara giriş yapan proje, haliyle de yatırımcı insanların büyük ilgisiyle karşı karşıya kaldı. Ama bu kadar büyük bir ödülü kolay adımları uygulayarak vermeyecekleri de aşikâr bir durumdu.

Müşterilerine sunmuş olduğu avantajlardan en dikkat çekenler arasında; hızlı ve güvenli para transferleri sağlaması ve bu işlemlerde oldukça küçük ücretlere sahip olmasıdır. Bu amaçlar ile tasarladıklarını da internet sitelerinde de açıkça paylaşmışlardı.

Bitcoin Forku Btc Swift Airdropuna Katılın 20  Kazanma Şansını Yakalayın

Bir Bitcoin forku ile olarak piyasaya sürülen Bitcoin Swift kısaca BTCSWT coinin şuanda  değeri çok bir şey teşkil etmiyor olsa da ileriki dönemlerde ciddi bir fiyata çıkması beklenmektedir. Şunu da unutmayın Bitcoin forklarına ait airdroplar iyi getiriler sağlayabilmektedir. Ayrıca bu sistemlere çok kolay bir şekilde kayıt olarak buna ulaşmanız mümkündür. Swift kazanmak için birden fazla üyelik oluşturma şansınız bulunmaktadır, farklı mail adresleri kullanarak kayıt olarak daha fazla kazanabilme şansınızı da yakalayabilirsiniz.

  • Swift’in Airdrop Kayıt Olma İşlemi
  • Swift’e kayıt olmak için;
  • Swift’in resmi internet sitesine giriş yapın
  • Daha sonra karşınıza gelen pencereye E- Posta Adresinizi girin ve Postanıza gelen doğrulama mailinde bulunan linke tıklayarak oturum açma sayfasına yöneliniz.
  • Çekim yapmak için Forkun sonuçlanmasını bekleyiniz.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku