”Bu Masanın Dili Olsa” Genç Sevgili İle Kaçamak

Son zamanlarda magazin haberlerinde sık gördüğümüz ünlü manken Megan Fox özel hayatıyla yine gündemde yer alıyor

0 34

Son zamanlarda magazin haberlerinde sık gördüğümüz ünlü manken Megan Fox özel hayatıyla yine gündemde yer alıyor. Amerikalı oyuncu son zamanlarda özel hayatıyla ilgili farklı farklı olaylarla gündeme gelmekte. Son olarak biseksüel olduğunu açıklayan ünlü manken müzisyen Machine Gun Kell ile beraberdi. Bunun sonucunda da üç çocuğunun babası olan Brian Austin Green’ den boşanarak Machine Gun Kelly ile birlikte olmaya devam etti. Çiftin boşanma süreci hızlı bir şekilde tamamlandı. Megan Fox ve Brian Austin Green çiftinin evlilikleri 10 yıllık bir evlilik geçmişine dayanmaktaydı.

Her giydiği olay oldu

Cüretkar bir giyim tarzına sahip olan Megan Fox her giydiği kıyafet ile tüm dikkatleri üzerine çekmekte. Machine Gun Kelly ile beraber olduktan sonra tarzı tamamen değişti. Instagram üzerinden de sürekli paylaşımlar yapan Fox paylaşımlarıyla takipçilerini şaşırttı. Ünlü mankenin 14 milyon Instagram takipçisi bulunmakta. Hafta sonu kaçamağı yapan çiftin internet platformu üzerinden ev kiraladığı belirtiliyor. Son paylaşımında müstehcen paylaşımda bulunan Fox paylaşımının altına ‘’şu masanın dili olsa da konuşsa’’ yazmış.

Stil evrimi geçirdi

Giyim stili konusunda değişikliğe giden ünlü model dünyaca ünlü stilistlerle çalışmakta. Ani bir şekilde moda trend uyumuna katılan ünlü manken normalde sade ve günlük kıyafetler tercih etmekteydi. Yapmış olduğu bu stil değişikliğinin tek nedeni tabiî ki de ilişkisi değil.

Maeve Reilly ile çalışan ünlü manken tarzıyla son zamanlarda giyim tarzıyla beğeni topladı. Bildiğimiz üzere Maeve Reilly dünyaca en ünlü stilistlerden bir tanesi. Ayrıca Maeve Reilly Hailey Bieber’ indestil danışmanı.

Megan Fox için amacına ulaştığını söyleyebiliriz. Çünkü magazin ve moda dünyasında Mega’ nın farklı ve yeni stili konuşulmakta. Her ne kadar diğer ünlülerin giyim stili ile arasında bir benzerlik durumu olsa da Mega’ nın tarzı biraz daha feminen ve biraz daha farklı yönleri bulunmakta. Her ne kadar bu tarz bir değişikliğe ihtiyacı olmasa da sonuca bakacak olursak yeni aşk ve yeni stil Megan Fox’ a yaramış görünüyor. Biliyorsunuz ki Megan Fox’ da dünyanın en güzel kadınlarından bir tanesi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.