Buket Aydın’ ın Estetiksiz Hali Herkesi Şaşırttı

Magazin gündeminde adından sık sık söz ettiren spiker Buket Aydın’ ın vermiş olduğu son pozlar çok eleştiri aldı.

0 29

Magazin gündeminde adından sık sık söz ettiren spiker Buket Aydın’ ın vermiş olduğu son pozlar çok eleştiri aldı. Emir Sarıgül ile olan birlikteliğinin sürekli haber olmasının yanı sıra iddialı pozlarıyla da sosyal medyayı sallıyor. Bir küs bir barışık ilişki yaşayan çiftin hayatında sular durulmuyor. Yüz bölgesinde küçük küçük dokunuşlarla estetik yaptıran ünlü spiker sosyal medyadaki paylaşımlarıyla çok konuşuluyor. Paylaşımlarına eleştiri yağan ünlü sunucuya ‘’ estetiksiz bu kadar mı değişim olur tanıyamadık’’ demek ki güzel görünmek bir kandırmaca’’ gibi sözler telaffuz edilmekte.

Yeniden programlara dönüyor

Yeni program için kolları sıvayan ünlü sunucu gündemde yer alan aşk dedikodularının yanı sıra gündeme kariyeri ile gelmek istediğini söylüyor. Her ne kadar istekli söylemiş olsa da son zamanlarda giriştiği işlerde tutunamayan ünlü spiker yeni bir televizyon programı ile ekranlara dönüyor. Siyaset programlarına benzer bir program olan Tarafını Seç’ i sunacak olan Buket Aydın konuk olarak tanınan ve bilinmekte olan bir çok siyasiyi programına konuk edecek.

Buket Aydın
Buket Aydın

‘’Tarafını Seç’’ nasıl bir program

Buket Aydın’ ın sunacağı programın formatı farklı bir işleyişle sunulmakta. Programda sosyal medya aracılığıyla taraf seçimi yapılacak. Programın formatına göre konuklar karşı karşıya gelmeden tartışarak konular üzerinde konuşacak. Sosyal medya kullanıcıları programa dahil olabilecek. Yani program formatına göre programın jürisi halk diyebiliriz. Kapsül Oda olarak adlandırılan bir oda bulunacak. Konuk olan bir kişi bu Kapsül Oda’ da programa katılırken diğer konuk ise Buket Aydın ile stüdyoda yer alacaktır. Tartışma kültürüne farklı boyut kazandıran programda her hafta farklı konulara değinecek interaktif bir program. Haber Global ekranlarında yayına girecek proje yakın zamanda yayınlanacak. Programın formatı Özcan Maviş ve Özlem Çelik tarafından oluşturulmuştur.

Buket Aydın Kimdir

36 yaşında olan ünlü spiker İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Bölümü mezunu. Çeşitli alanlarda 25 tane ödülü bulunan ünlü sunucu Yılın En İyi Haber Spikeri ödülünü almaya defalarca hak kazanmıştır. Sunucu ilk olarak 2004 yılında özel bir radyo kanalında kariyer hayatına başlamıştır. Son olarak Buket Aydın ile Koltuk programını sunmuştur.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizin için hazırlamış olduğumuz DİZİMAGAZİN Burcu Biricik’ In Yeni İmajını Görenler Şaşkınlığa Uğradı- Gerçek Sanıldı adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.