Burak Deniz Maraşlı Dizisi ile Vedası Fakat Büyük Bir Sürpriz İzleyiciler İle

Burak Deniz Maraşlı Dizisi ile Vedası

0 565

Burak Deniz Maraşlı Dizisi ile Vedası; Maraşlı dizisinde Celal karakterine hayat veren Burak Deniz dizinin 13 Temmuz salı akşamı veda etmesiyle beraber bu diziyle ilgili defteri kapatıyor. Dizinin finali ile alakalı tüm çekimleri tamamlandı. Ve final bölümü hazırlandı. Maraşlı dizisinin ekibi dizi ile ilgili veda paylaşımları yaparak bir diziye daha bitireceklerini ilan etmiş oldular.

Burak Deniz Maraşlı Dizisi ile Vedası

Dizi ile alakalı geriye sadece 13 Temmuz salı akşamı final bölümünün yayınlanması kalmış oldu. Dİzi de Mahur karakterine hayat veren Alina Boz ve Celal karakterine hayat veren Burak Deniz’e ne olacağı ise merak konusudur. Dizinin hayranları ve fenomenleri ise dizinin finalini büyük bir hayranlıkla bekleme halindedirler.

Alina Boz ve Burak Deniz’in Büyük Uyumu

Maraşlı dizisinde oynayan Alina Boz ve Burak Deniz dizide büyük bir uyum ile oynadılar. Yüksek enerjileri ile hayranlarını ve fan kitlelerini ekranlara daha çok çekti. Dizinin hayranları eğer dizi 2. sezon da devam etseydi büyük ihtimalle yine televizyon ekranlarının başlarında olurlardı. Burak Deniz Maraşlı Dizisi ile Vedası hayranlarını üzüyor.

Ancak ne yazık ki dizinin kısa süren hikayesi de dizinin oyuncuları buna el vermiyor. Belki Alina Boz ve Burak Deniz gelecek senelerde veya sezonlara tekrar bir araya gelerek büyük sürprizler gerçekleştirebilirler.

Maraşlı Dizisi’nin Finali ve Burak Deniz’in Yeni Projesi

Burak Deniz ve Alina Boz Maraşlı dizisinin finali ile Maraşlı defterini kapattı. Artık Burak Deniz’in gündeminde yeni projesi olan Cahil Periler dizisi yer alıyor. Oyuncu,  Cahil Periler dizisinin çekimlerine Ferzan Özpetek ile başladı ve İtalya’ya çekimlere gitti.

Burak Deniz Maraşlı Dizisi ile Vedası

Burak Deniz Cahil Periler dizisindeki imajıyla ilgili olarak Maraşlı dizisi ile alakalı bir şey kalmadığını söyledi. Ünlü oyuncu Maraşlı dizisinin finalinde Celal karakterinin vurulmasıyla hayranlarını heyecanlı bir şekilde bekletiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.