Burak Özçivit’in son halini görenler şoka uğradı!

Burak Özçivit'in son halini görenler şoka uğradı!

0 97

Burak Özçivit’in son halini görenler şoka uğradı!

Burak Özçivit özellikle fiziği ile çok sık gündeme gelen ünlüler arasındadır. Burak Özçivit’in göbekli halini gören herkes çok şaşırdı!

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen ile evli olan Burak Özçivit eşi ve oğluyla tatil yaparken havuza girerken görüntülendi. Özellikle kaslı vücuduyla dikkat çeken ve çok konuşulan Burak Özçivit’in eski kaslı Halinden eser kalmadığı ve göbeklendiğini görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Genç oyuncu Burak Özçivit eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan ile Bodrum’daki tatillerine devam ediyorlar. Gümüşlük’te evleri olan çift geçtiğimiz günlerde ise ailelerini Bodrum’daki evlerinde misafir ettiler. Bu sürecin yorgunluğunu atmak için havuza giren Burak Özçivit son hali ise dikkatlerden kaçmadı. Burak Özçivit’in kasları erimiş ve göbekli bir hale gelmiş. 2005 yılında Best Model birincisi seçilen uzun yıllardır kaslı vücudu ile oyunculuk yapan ve bundan söz ettiren Burak Özçivit’in son hali herkesi şaşırtırken eski halinden eser kalmamıştı.

Kilo alan Burak Özçivit’in bu halini görenler farklı farklı yorumlarda bulundular. Ayrıca havuzun çevresinde ise 2 yaşında olan oğlu Karan için birtakım önlem aldılar. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti oğulları Karan için bahçedeki havuzun etrafına filelerle kapattırdılar.Burak Özçivit Kuruluş Osmanlı dizisinde baş rol oyuncusu olarak yer almaktadır. Sezon finaline giren dizinin ne zaman başlayacağı net olarak bilmiyor fakat sezon başında tekrardan ekranlarda olması beklenmektedir.

Burak Özçivit ünlü oyuncu Fahriye Evcen ile evli ve Karan adında 2 yaşında erkek çocukları bulunuyor. Yaz dönemi tatil için Bodrum Gümüşlük’ teki yazlıklarında tatil yapıyorlar. Yaz döneminde 1 hafta önce tatil için ailelerini ağırladılar. Evlerinin bahçesindeki havuzlarına oğulları Karan için file ile sarmışlar.

Burak Özçivit özellikle fiziği ile çok sık gündeme gelirken son halini görenler hayrete düştü. Adeta Burak Özçivit kendini salmış durumda ve kaslı karnı yerini göbeğe bırakmış. Herkes Burak Özçivit’in bu son halini hayretle karşıladı ve sosyal medyada bu durum gündem oldu. Burak Özçivit’in eski kaslı vücut yapısından eser kalmamış bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.