Burcu Kıratlı Akçıl Ve Sinan Akçıl Bebek Müjdesi

0

Şarkıcı Sinan Akçıl ve oyuncu eşi Burcu Kıratlı, ilk evliliklerini 2018 yılında Amsterdam’ da evlenmişlerdi. Fakat aralarındaki sorunlar nedeniyle evliliklerini 9 ay sonra sonlandıran çift ikinci defa nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Akçıl  birbirlerine evet dediler. Çift özel hayatları hakkında içten açıklamalar yapan Burcu Kıratlı Akçıl ‘ dan bebek müjdesi geldi. Güzel oyuncu ve yeni gelin Burcu Akçıl ‘Kocam Sinan bey bebek için çok istekli ve sabırsız …’ şeklinde sözleriyle hayranlarını beklentiye soktu.

Şarkıcı Sinan Akçıl ile güzel oyuncu Burcu Kıratlı Akçıl , Aralık 2018 ‘ de yurtdışı Amsterdam da evlenerek herkese sürpriz yapmışlardı. Ancak ikilinin arasındaki kıskançlık krizleri nedeniyle ilişkilerini noktalayıp ayrılmışlardı. İkili ayrılığa daha fazla dayanamayıp tekrardan geçtiğimiz günlerde ikinci defa nikah masasına oturarak birbirlerine tekrardan ‘evet’ dediler.

Burcu Kıratlı

Beşiktaş’ta bir otel de gerçekleşen nikah töreninde pandemiden dolayı az kişinin katıldığı ve çiftin şahitliğini ise sanatçı Sibel Can, Hatice Şendil’ in ve İçişleri bakan yardımcısı olan Mehmet Ersoy şahitliğini yaptı. Nikah töreninde Sinan Akçıl’ın tabi tabi şarkısıyla eğlenirken sosyal medyada bu görüntüler pandemi kurallarına uyulmadığı gerekçesiyle eleştirileri çok oldu.

Sosyal medyada ki eleştirilere yanıt veren ünlü sanatçı Sinan Akçıl ‘ arkadaşlar temiz suyu bulandırmayın lütfen nikah törenimize sadece 40 kişi davetliydi ve davetlilerimizi HES kodu eşliğinde alındı. Tüm davetlilerimizi otelde ağırladık. Art niyetli olan kişilere sesleniyorum  buradan size ekmek çıkmaz. Arkanıza yaslanarak yaşadığımız romantizmi seyredin.

Burcu Kıratlı

Şarkıcı Sinan Akçıl ile ikinci defa nikah masasına oturan güzle oyuncu Burcu Akçıl özel hayatıyla alakalı samimi açıklamalara imza  attı. Evliliğimizin ardından taşınma işlerinin devam ettiğini dile getiren güzel oyuncu ‘ işlerimizi toparlar toparlanamaz bende her kadın gibi anne olmayı istiyorum tabi ama kocam Sinan Akçıl benden daha istekli ve sabırsız’ şeklinde ifadelerde bulundu.

Amsterdam da ilk giydiği gelinliği eşi Sinan akçıl tarafından pek beğenilmemişti. Burcu ise bir daha bu tarz bir model tercih etmem şeklinde sözde bulundu.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku