Çağla Şikel ile Kaan Yıldırım Aşkı İddiaları Bomba Gibi Düştü!

Çağla Şikel ile Kaan Yıldırım Aşkı

0

Çağla Şikel ile Kaan Yıldırım Aşkı; Uzun zamandır Hadise ile aşk yaşayan Kaan Yıldırım ile ilgili son dakika iddiaları herkesi çok şaşırttı. Çok iyi bir ilişkileri olduğu iddia edilen bu çiftin yakın zaman önce ayrılması herkesi şaşırtan ve üzen gelişmelerden biri oldu.

Çağla Şikel ile Kaan Yıldırım Aşkı

Ayrılık sonrasında hem Hadise’nin hem de Kaan Yıldırım’ın adı başka kişiler ile anılmaya başladı. Kaan Yıldırım’ın adı Çağla Şikel ile çok fazla anılmaya başladı. Uzunca bir süredir kimseyi hayatına dahil etmeyen Çağla Şikel’in adının biriyle anılması da herkesi şaşırttı.

Çağla Şikel ‘Sadece Arkadaşız’

Çağla Şikel ile Kaan Yıldırım arasındaki aşk iddiaları ile adeta gündeme bomba gibi düştü. İddialar her geçen gün daha da büyüdü. Bunun üzerine Çağla Şikel açıklama yaparak sadece arkadaş olduklarının altını çizdi. Hadise ve Kaan Yıldırım sürekli inişli çıkışlı bir ilişki yaşıyordu. Çağla Şikel ile Kaan Yıldırım Aşkı bir anda magazin basınına bomba gibi düştü.

Bu ilişkinin son bulması üzerine Hadise’nin ismi de başka kişiler ile anılmaya başladı. Ebru Gündeş’in eski eşi olan Reza Zarrab ile Hadise çok uzun bir süre sevgili oldukları iddia edilerek anıldı. Çağla Şikel ise uzun bir süredir yalnızdı. Bu iddiaları yalanlasa bile hala konuşuluyor.

Sosyal Medya Çalkalanıyor

Çağla Şikel ile Kaan Yıldırım arasındaki aşk ilişkisi çok uzun bir süredir sosyal medyanın gündemini oluşturuyor. Yaşanan her türlü olay sonrasında sosyal medya adeta kilitleniyor. Hadise ile son derece inişli çıkışlı bir ilişki yaşayan Kaan Yıldırım şimdilerde Çağla Şikel ile konuşuluyor.

Çağla Şikel ile Kaan Yıldırım Aşkı

Bu durum karşısında ilk 2 ila 3 gün sessizliğini koruyan Çağla Şikel daha fazla dayanamayarak sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Yaptığı paylaşımda sadece arkadaş olduklarını belirtse de bu duruma kimse inanmayarak paylaşım yapmaya devam etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku