Camdaki Kız Dizisine Arka Sokaklardan Transfer!

Camdaki Kız

0

Arka Sokaklar dizisinin yıldız isimlerinden olan bir oyuncu Camdaki Kız dizisine transfer oluyor. Kanal D ekranlarında yıllardır yer alan ve büyük bir beğeni ile izlenen Arka Sokaklar dizisinde oynayan ünlü oyuncu şimdi ise reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisine geçeceğini duyurdu…

yeni bölüm tanıtım fragmanında görülen Muzo’nun sevgilisi kafalarda büyük soru işareti bıraktı. Kanal D ekranlarında yer alan Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor. Dizinin fragmanının yayınlanması ile birlikte Muzo’nun sevgilisi herkesi şoka uğrattı. Camdaki kız dizisindeki Muzo’nun sevgilisi karakterine Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın kızı olan Zeliş yani Yüsra Geyik’ in rol vereceği belirtildi. Arka Sokaklar gibi köklü bir diziden Camdaki Kız dizisine geçiş yaptı. Dizide Muzo’nun sevgilisini canlandıracak olan Yüsra Geyik herkesi şok etti.

Özellikle diziye geldiği ilk andan itibaren bizde bir gelirim yaratacağının sinyallerini veren Büşra Geyik başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan, Devrim Yakut, Hande Ataizi ,Cihangir Ceyhan, Nur Sürer, Tamer Levent Erol gibi Usta oyuncuların yer aldığı dizide 21. Bölüm itibarıyla yer almaya başlayacak. Ayrıca fragmandan anlaşıldığı üzere diziye gelmesi ile birlikte büyük gerilim başlıyor.

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor?

Dizinin yayınlanan yeni fragmanında oldukça gerilim dolu sahnelerin olduğunun mesajını veriyor. Rafet Köroğlu yaşanan bütün olaylar karşısında çaresiz kalıyor ve camiye giderek dua etmeye başlıyor. Dua ederken Allah’ım sen beni babalık ile sınadın beni babalık sınavına soktu ama ben bu sınavda kaldım diyerek dua ediyor. Sedat ile Nalan tekrardan bir araya gelerek konağa geri dönüyorlar. İngiltere planları içerisinde olan Sedat ve Cana arasındaki gerilimde devam ediyor.

Camdaki Kız

Canan’ın kocası Alp çileden çıkarak patlıyor. Ayrıca geri dönüş yapan Sedat eniştesi Levent’ten intikam olacağını belirtiyor. Bu sırada torununu görmek için Selene baskı yapan Gülcihan’ da torunun olmayacağını öğreniyor. Dizinin en can alıcı noktası ise Muzo’nun aşık olduğu kadınla tanışma sahnesidir. Sedat ve Nalan Muzo’nun sevgilisi ile akşam yemeğine çıkıyorlar. İşte bu sırada Arka Sokaklar dizisinin Zeliş’i Yüsra Geyik’ i sahnede görüyoruz. Sedat, Yüsra Geyik’ e sizinle daha önce hiç karşılaştık mı sözlerini söyleyerek Muzo’nun sevgilisine bakması dizideki gelirimi iyice artırmaktadır. Ayrıca yemek sırasında Sedat’ın telefonu çalıyor ve arayan kişinin Cana olduğunu Nalan görüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku