Camdaki Kız Yeni Sezon-Feride’ nin Sırrı Ortaya Çıkıyor

Yayınlandığı ilk bölümü ile izleyici üzerinde etkiler bırakan başarılı dizi 'Camdaki Kız’ ın 2. Sezon yeni bölümü yayınlandı.

0 136

Yayınlandığı ilk bölümü ile izleyici üzerinde etkiler bırakan başarılı dizi ‘Camdaki Kız’ ın 2. Sezon yeni bölümü yayınlandı. Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’ nun yer aldığı dizi daha ilk bölümlerinden dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştı. 9 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan dizinin 10. Bölümünde yayınlanan sahneler yine milyonları ekranlara kilitlemeyi başardı. Dizinin bu bölümünde Nalan ile ilgili Feride tarafından saklanan tüm gerçekler açığa çıkacak gibi duruyor.

Yeni hayatına alışmaya çalışan ‘Nalan’ evliliğinden önceki döneme ait sınırları artık yavaş yavaş aşmaya çalışıyor. Dizini beklenen 3 aylık sezon arası sonrası 11.bölümün fragmanı da yayınlandı. Camdaki Kız gerçek bir aşk hikayesini konu alan televizyon dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’ nun kaleme aldığı bir hikayedir. 11. Bölümü 16 Eylül Perşembe günü yayınlanacak olan dizide dikkat çeken ayrıntı fragmanda ‘’Nalan’’ karakterinin her şeyi öğreneceğine dair ipuçları bulunmakta. Nalan evlenerek yeni bir hayata adım atmasıyla hayatında farklılıklar olmasına sebep olacaktır.

Camdaki Kız
Camdaki Kız

Camdaki Kız son bölümde neler oldu?

9 Eylül’ de yayınlanan 10. Bölümde Nalan ve Sedat evlendi. Evlendikten sonra ilk günlerde biraz çekingen olmakta olan Nalan’ ı Feride Muzaffer’ e emanet etmiştir. Bu sırada Sedat’ın peşinden ayrılmak istemeyen Cana bir plan yaparak kendini Nalan ve Sedat’ ın arkadaş buluşmasında bulur. Düğün sonrası aile ziyareti yapan Nalan ve Sedat Feride’ nin baskıcı tavırlarından nasibini alır. Ziyaret esnasında Feride ve Sedat’ ın konuşmasını duyan Nalan duydukları karşısında yıkılır.

”Gidiyorum ben Cevat abi”!

Dizide verilen bir diğer ayrıntı da Muzo (Enis Arıkan) karakterinin dizinin fragmanında sarf ettiği sözler oldu. ‘’Gidiyorum ben Cavit abi. Uzun bir süre de dönmem buraya.’’diye bir cümle kuran karakterin dizide ayrılıp ayrılmayacağı kafalarda soru işareti bıraktı. Şuanda ünlü oyuncunun diziden ayrılacağına dair herhangi bir açıklama bulunmuyor. Nalan yeni bölümde bir yandan Feride’ nin baskılarıyla ve nasihatleri ile uğraşırken diğer yandan yeni evi olan Rafet Koroğlu malikanesine alışmaya çalışmaktadır. Yeni bölüm izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Heyecanla Beklenen Yalancı Dizisinin Afişi Paylaşıldı adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.