Canlı Yayında Alişan Covid 19 Aşısı Yaptırdı..!

0

Canlı Yayında Alişan Covid 19 Aşısı yapılması için program arkadaşıyla birlikte teste tabi tutuldu. Demet ile Alişan sabah sabah programlarında canlı yayında koronavirüs aşısı yapıldı. Alişan canlı yayın esnasında aynı zamanda aşı olmadan önceki şartları sağlaması gerektiği için test yapıldı. Bu test daha önce covid – 19 olup olmadığı ile ilgi bir aşıdır. Alişan test sırasında zor anlar yaşadı ve bu zor alanlar ekranlara da yansıdı bazı kişiler bu kadar zor olmadığı Alişan’ın abarttığını söyledi bazı kişiler ise zor olduğunu savundu.

Canlı yayında Alişan Covid 19 aşısı haricinde ayrıca Demet Akalın da aşı olmak istedi fakat onun test sonuçları uygun olmadığı için aşı olma işlemi gerçekleştirilemedi. Alişan iste herkes artık koronavirüsten bıktı bu illetten biran önce kurtulmalıyız dedi. Gönüllü olarak başvuran Alişan antikor testi yapıldı ve bunun sonucunda covid – 19 testi yapıldı. Ülkeye örnek bir davranış göstererek aşı olacaklara öncülük etti.

Ünlüler Dünyasında Aşı

Ülkenin genelinde covid- 19 aşısı vurulmaya başlandı. Ülkenin tanınan yüzleri bu yolda örnek davranış sergilemeye başladı. Ünlüler covid – 19 virüsünü bu şekilde yeneceksek o zaman bu taşın altına elimizi koymamız gerekir düşüncesiyle harekete geçtiler. Canlı yayında Alişan Covid 19 aşısı yaptırdı ve herkese tavsiye etti. Demet Akalın test sonucu uygunluk sağlanamadı. Geçtiğimiz günlerde ise Çağla Şikel’de bu ünlüler arasında yer aldı. Alişan bunun tek yolu aşı olmaktan geçiyorsa aşı olurum.

Canlı Yayında Alişan Covid 19 Aşısı Zor Anları

Alişan aşıyı canlı yayında vurdurdu. Test alınırken de aşı yapılırken de korkusu yüzünden okundu. Hayranlarının aklına test yaptırmak bu kadar zor mu canı bu kadar yakıyor mu sorunu getirdi. Test ve aşının can yakmadığını sadece o anda insanların refleks uyguladığı anlaşıldı. Alişan doktor kontrolünde covıd – 19 aşısı hakkında bilgi aldı.

Canlı Yayında Alişan Covid 19 Aşısı

Nasıl yol izlenir kısmını seyircilere anlattı. Aşı vurulmak isteyen kişiler öncelikle hem boğazdan hem burundan sürüntü testi yaptırmalı sonrasında kan testi aldırarak daha önceden korona virüs geçirmiş mi ona bakılarak süreç ilerler. Bir gün sonrasında aşı talebi olan kişi aşı olabilir ya da olamaz şeklinde bilgilendirme yapılır. Eğer öncesinde geçirmediyse aşı işlemleri başlatılır. 2 doz şeklinde aşı uygulanır. Alişan ilk etapta birinci doz aşıyı uygulattırmıştır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku