Son dakika! Cebinde kredi, banka kartı olanlara 25 bin TL nakit ödeme yapılacak! Rekor başvuru bankalar birleşti

Cebinde Kredi

0 728

Sizde banka veya kredi kartınız varsa 25 bin TL nakit! Hemen cebinde kredi imkanlarından yararlan.

İşte detaylar paylaşıldı. Rekor başvuru bankaların yaptığı duyurusundan sonra başlamış oldu.  Her başvuru yapan onay alıyor.

cebinde kredi

Ertelemeli krediler ihtiyaç kredilerinde son zamanlarda yapılan kampanyalarda kredi alacak olan müşterilerin en çok tercih ettiği kredidir.

İlk taksit 6 ay sonra kredi kullanılınca ödemeye başlayacaksınız. Banka politikalarına uygun bir müşteri iseniz kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvuru yapacak olan müşteriler hemen aşağıda verilen bankalar üzerinden başvuru yapabilirler. 36 ay vadeye kadar aldığınız ihtiyaç kredisi olarak alacağınız 25 bin TL kredinin ödemesini yapabilirsiniz.

25 bin TL kredi kullanmak için banka şartları nedir?

Kredi notu ihtiyaç kredisi alacak kişiler için önemlidir. Kredi notunuz daha önceki banka çalışmalarınızda düzenli ödeme yaptıysanız yüksek olacaktır. En az 1200 ve üzeri değerde kredi notu olanlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanacak müşteriler aşağıdaki bankalardan başvuru yapabilirler. Cebinde kredi ile her bütçe rahatlayacak.

cebinde kredi

Diğer banka performanslarınız kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygunluğunuz incelenir. Sizlere eğer bir bankada kredi kartı ya da kredi ödemesi gecikmesi güncel olarak varsa verilmeyecektir. Borcunuzu bir bankada ödememiş iseniz kara listeye düşen müşteriler arsında olursunuz. Bankalar kara listeye düşen müşterilere kredi vermezler. Krediler hakkında şimdi size bilgi verelim.

Ziraat bankası 25 bin TL kredi başvurusu detayları belli oldu

3 ay ertelemeli 36 ay vadeye kadar kamu bankalarından Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi veren bankalardan biridir. Müşterilere devlet bankası olmasından dolayı uygun faizli kredi vermektedir.

Cebinde Kredi

En az 6 aylık sigortanız varsa sizlerde 25 bin TL kredi başvurusu yaparak kredi onayı alabilirsiniz. Bu banka üzerinden yeni işe başlamış olan müşteriler  ya da sigortası olmayan müşteriler kredi kullanamazlar. Size en yalın olan Ziraat Bankası şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İş bankası üzerinden 25 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılacak ? Kartı olanlar nasıl onay alacaklar ?

Cebinde kredi; İş bankası üzerinden 6 ay ertelemeli ya da 3 ay ertelemeli olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankadan 3 ay ertelemeli olarak 25 bin TL kredi alacaksanız maaş alan emekli ya da devlet memuru olmanız gerekiyor. Cep uygulamasını kullanarak ya da banka şubelerine evraklarınızla giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi iş bankası üzerinden 36 ay vadeye kadar veriliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.