Survivor 2020 şampiyonu olan Cemal Can yeni tarzına görenler çok şaşırıyor! Görenler onu tanımakta güçlük çekiyor

Survivor 2020 şampiyonu olan Cemal Can yeni tarzına görenler çok şaşırıyor! Görenler onu tanımakta güçlük çekiyor

0 142

Survivor 2020 şampiyonu olan Cemal Can yeni tarzına görenler çok şaşırıyor! Görenler onu tanımakta güçlük çekiyor

Survivor 2020 şampiyonu olan Cemal Can Seven, yarışma final olur olmaz sosyal medya mecrasına sallamaya devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın en çok izlenen programlar arasında yer alan Survivor’ı birinci olarak bitiren Cemal Can Canseven şimdiki gören takipçileri o eski halinden eser yok şimdi yorumları ile tepki gösteriyorlar. Genç kızların hayranı olduğun Cemal Can New York’ta kimleri esnasında ise yangınlara resmen davetiye çıkardı. Görenler bir daha dönüp baktı. İşte Cemal Can Caneven’in çok şaşırtan değişimi.

İzleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma Survivor 2020 şampiyonu olan Cemal Can Canseven değişimi ile birlikte olay olmaya devam ediyor. Yarışmadan şampiyonluk kupasını kaldırması ile beraber başlayan serüveni gün geçtikçe hızla büyüyerek devam ediyor. Hayran kitlesini de aynı potansiyel de artıran Canseven’i görenler adeta hayrete düşüyor. Oluşturmuş olduğu yeni tarzıyla moda dergilerinden fırlamış gibi bir görünüme sahip olan Cemal Can ününe ün katmakta.

Televizyonun dahi ismi olarak bilinen Acun Ilıcalı ne proje oluştursa olay olmakta. Ekrana getirmiş olduğu yarışmalarla beraber reyting rekorları kıran medya patronu Acun Ilıcalı seçmiş olduğu yarışlar ile de göz dolduruyor. Televizyon tarihinin en çok izlenen yapımlarından birisi olan Survivor 2020 şampiyonu olan Cemal Can Canseven yarışmadaki halinden sonra çok büyük değişikliğe uğrayarak görenleri hayrete düşürdü. Sosyal medya aleminde ise çok dikkatleri çekti.

Daha sonraki süreçte ise merkezi İtalya olan moda şirketinde garavani çekimlerine katılım sağlayan Cemal Can Canseven markanın birbirinden farklı tasarlamış olduğu aksesuarların tanıtımını yaptı. New York’ta daha yapılmış olan çekimler sonrasında adından sıkça söz ettiren cemalcan hayran kitlesinin ise hayretle izlediği isimler içerisinde yerini aldım farklılaşan tarzı ile beraber ününe ün katan Cemal Can genç kızların en çok sevdiği isimler arasında yerini alıyor.

Sosyal medya hesabından ise yapmış olduğu paylaşımlarla olay haline gelen cemalcan tarzındaki değişimi herkesi şoka uğratıyor. Yarışma boyunca çok zayıf ve bitkin bir duruma düşen Cemal Can’ın şimdiki durumu ise görenleri hayrete düşürüyor 3000000 sosyal medya takipçisine ulaşan Cemal Can’ın hayran kitlesi de gitgide çoğalıyor. Sosyal medya ile paylaşmış olduğu fotoğrafları ise milyonlarca yorum ve beğeni yağmuruna tutuluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.