Çılgın Sayısal Loto Çekilişinde Bugüne Kadar Ki En Yüksek Miktarı Kazanan Talihli Çekini Teslim Aldı

0

Sayısal Loto’nun yeni adı olan Çılgın Sayısal Loto çekilişinde 13 Eylül’de çekilen sayılar sonucunda kazanan talihli 212 milyon lira kazandı. İsmini açıklamak istemeyen talihli, bugüne kadar verilen en yüksek miktarın sahibi oldu ve çekini teslim aldı. Talihli çekini ise Sisal Şans Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Göker Gürkaya’dan ve Halkbank Levent Şube Müdüründen direkt olarak aldı.

Çılgın Sayısal Loto Çekilişi

Sayısal Loto’da yapılan birkaç değişikliğin ardından adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Yeni kurallarda ise bir kolonda 90 numara bulunmaktadır ve bu 90 numaradan yalnızca 6 tanesi işaretlenir. Ayrıca Çılgın Sayısal Lotoda bir veya birden fazla kolonla oynanabilir.

Hem belirli satış noktalarında hem de internet üzerinden de oynanabilen bu oyunda tek kolon ücreti 3 TL’dir. Hızlı seçme özelliği ile de sizi talihli yapabilecek rakamlar otomatik olarak belirlenebilir. Yeniliklerden biri de çoklu oyun kombinasyonudur.

İsmini Vermek İstemeyen Talihli 212 Milyon TL Çekini Teslim Aldı

13 Eylül aksami seçilen “9, 12, 20, 25, 41, 89” numaralarına sahip olan kuponun sahibi ismini açıklamak istemeyen talihli, 212 milyon TL’lik rekor ikramiyeye sahip çekini üst düzey yetkililerden aldı. Çılgın Sayısal Lotodan en büyük ikramiyeyi kazanan kişi, Sisal Şans Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Göker Gürkaya ve Halkbank Levent Şube Müdürü teslim etti.

Sisal Şans Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Göker Gürkaya, “Milli Piyango tarihinde bugüne dek verilen en yüksek miktar olan 212.285.315 TL’lik büyük ikramiyeyi kazanan talihlimizi tebrik ediyoruz. 82 yılın en büyük ikramiye çekilişini gerçekleştirmiş bulunuyoruz’’ açıklamalarında bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku