Çocuklar Duymasın Gönül’ün Oğlu Orçun’un Son Hali Görenleri Şaşırttı!

Çocuklar Duymasın Gönül'ün Oğlu Orçun'un Son Hali

0 559

 

Çocuklar Duymasın dizisinde rol verdiği Orçun karakteri ile tanınan Alp Eren Khamis yıllar içerisinde büyük bir değişikliğe uğradı. Ekranlarda büyüyen özellikle başrollerini Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın paylaştığı döneme damga vurdu. Gönül ve Selami’ nin oğlu olan ve beton Orçun karakterine hayat veren Alp Eren Khamis’ in son halini gören herkes tanıyamadı. Geçtiğimiz aylarda Çocuklar Duymasın dizisinde Gönül karakterine hayat veren Zeyno Güvenç, Alp Eren için bir paylaşımda bulundu. Uluslararası dijital bir platformda yabancı bir çekimde yer alacağını ve bununla gurur duyduğunu belirtti. Daha önce Alp Eren Khamis ile çekilmiş olan bir pozunu paylaştı.

Alp Eren Khamis kimdir? 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası  Lübnanlı, annesi Türk ve henüz bebek yaşlarda oyunculuğa başlamıştır.

Çocuklar Duymasın dizisinde Gönül ve Selami’ nin oğlu Orçun karakterine rol vermiştir. Alp Eren Khamis’ in annesi 2018 yılında geçirmiş olduğu bir kaza ile hayatını kaybetmiştir.

Pınar Altuğ Ve Tamer Karadağlı Hakkında Çıkan Son Söylemler

İÇERİK

Pınar Altuğ’un eski eşi Umut Elçioğlu, Pınar Altuğ 2000 yılı içerisinde Umut Elçioğlu aldattı iddiaları ortaya çıkmıştır. Ayrıca Umut Elçioğlu’ nun askerlik sırasında eşi tarafından aldatıldığını belirtiliyor.

Pınar Altuğ’un kendini aldattı düşüncesiyle askerken izin alarak hiç kimseye haber vermeden evine giden Umut Elçioğlu aldatıldığını belirtmiştir. 2003 yılında ayrıldılar. Pınar Altuğ 2008 yılında kendinden yaşça küçük Yağmur Atacan ile evlenmiş, Su Atacan isminde de bir kız çocukları bulunmaktadır.

Çocuklar Duymasın

çocuklar duymasın

Tamer Karadağlı, Armağan Çağlayan’ın YouTube programında yapmış olduğu açıklamada Pınar Altuğ’un diziden ayrıldığı sıra kendisinin de ayrılması gerektiğini bu konuda hata yaptığını belirtti. Ayrıca açıklamasında biz rolümüzü çok başarılı bir şekilde gerçekleştiriyorduk. Herkes bize günlük hayatta da evli sanıyordu diye açıkladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.