Bir zamanların en çok izlenen dizisi Çocuklar Duymasın hakkında çok az kişinin bildiği bazı gerçekler

Bir zamanların en çok izlenen dizisi Çocuklar Duymasın hakkında çok az kişinin bildiği bazı gerçekler

0

Bir zamanların en çok izlenen dizisi Çocuklar Duymasın hakkında çok az kişinin bildiği bazı gerçekler

Başrollerini Tamer Karadağlı ve Pınar Altın’ın paylaştığı ve yayınlanmış olduğu dönemde ise reyting rekorları kıran aynı zamanda yıllar sonra aynı ekip ile tekrardan yeniden başlayan ve tam 9 sezon boyunca süren efsanedir Çocuklar Duymasın ile alakalı olarak geri planda kalmış ve öğrenince herkese şaşkına döneceği bilgiler yer almakta.

Haluk karakteri için ilk düşünülen isim Şahap Sayılgan

Dizinin projesi için ilk hazırlıklar başlandığında Haluk karakteri Tamer Karadağlı değildi. Haluk karakteri için ilk düşünülen isim ise Şahap sayılgan olmuştu.

Karakterin isim babası Haluk Bilginer

Tamer Karadağlı’nın almış olduğu rolden sonra Bu rol için bir de isim babası yer almakta adam kendisinin bu konuda herhangi bir şekilde haberi olmasa da Haluk karakteri yazılırken Haluk Bilginer de aynı zamanda düşünülmüştür bu nedenle de karakterin adı Haluk olarak kalmıştır.

Bir fikir 2 dizi

Proje oluşturulurken ilk olarak fikir sadece mutsuz bir çiftin evliliklerini sürdürmeye çalışması olmaktaydı. Bu esnada Birol Güven iki dizi birden çıkartır ve bunlardan birisi Çocuklar Duymasın olmuştur. Diğeri ise Ayrılsakta Beraberiz.

Emine ve Hüseyin karakterleri aynı anda iki dizide

Çocuklar Duymasın ve Ayrılsak da Beraberiz adlı dizinin bir tek ortak noktası vardı o da Emine ve Hüseyin karakterleri olmaktaydı. Aynı karakterler Çocuklar Duymasın’da ve Ayrılsak da Beraberiz dizelerinde de aynı rolü paylaştılar.

İkinci Meltem Zeynep Tokuş

Pek çok kişi bu konuyu hala hatırla masada Meltem karakterine bir dönem boyunca Zeynep Tokuş hayat verdi. Aslında asıl düşünce Zeynep okuşun Meltem karakterini sürekli oynamasıydı fakat bazı durumlardan ötürü çok kısa sürdü. Tamer Karadağlı’nın diziden ayrılışı ile beraber Zeynep Tokuş’un Meltem karakterini oynaması da bitmiş oldu.

Pınar Altuğ’nun diziden ayrılmasının altında yatan gerçek

İlk sıralarda Pınar Altuğ, Birol Güven tarafından diziden çıkartıldı iddiaları ortaya atılmıştı. Fakat bu iddialar gerçeği yansıtmadı. Altuğ, ayrılığı kendisi istemiş ve bir süre olsa da Meltem karakterini ara vermişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku