Çöpe Attığı Kazı Kazan ile Zengin Oldu! Böyle Hikaye Görülmedi!

Çöpe Attığı Kazı Kazan

0

Çöpe Attığı Kazı Kazan ; Tokat’ta 10 TL vererek aldığı ve asla kazanamayacağını düşündüğü kazı kazan ile zengin oldu. Tokat’ ta yaşayan pastane işletmecisi bir vatandaş şansına güvenmeyerek 10 TL karşılığında bir kazı kazan çeki aldı. Kazanamayacağı düşüncesi o kadar ağır bastı ki kazı kazanları kontrol etmeden çöpe attı. Son dakika oğlu kazı kazanı çöpte fark etti ve çöpten aldı. Sonrasında zengin olduklarını öğrendiler. Tokat’ li Aydoğanoğlu ailesi kazı kazandan 200 bin TL gelir elde ettiler.

Çöpe Attığı Kazı Kazan

Şansın yaver gittiği bu olay Tokat’ ta meydana geldi. Tokat’ta pastane işleten İlyas Aydoğanoğlu son anda çöpten aldıkları son dakika çöpten aldıkları kazı kazan  kağıdı ile 200 TL’ nin sahibi oldular. Çöpe Attığı Kazı Kazan ile hayatı değişti.

İlyas Aydoğanoğlu yolda yürürken öylesine bir kazı kazancından 10 TL vererek 2 adet kazı kazan aldı. Kazanamayacağına o kadar inandırmış ki kendini kazı kazanı çöpe atmış. Son dakika oğlunun fark etmesi ile kazı kazanı çöpten çıkarıyorlar ve 200 bin TL kazandıklarını öğreniyorlar.

Çöpe Attığı Kazı Kazan

Çöpten çıkardıkları ve kazanamayacaklarına inandıkları kazı kazan sayesinde 200 bin TL’ lik bir gelir elde ediyorlar. Aydoğanoğlu ailesi çok şaşkın olduğunu dile getirirken  kazanmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler.  İlyas beyin oğlu iş yerinde çöpleri boşaltırken son dakika fark etmesi ve kazanamam düşüncesi ile çöpe attıklarını dile getirdiler. Kazanamam düşüncesi ile aldığı kazı kazan kağıdından 200 bin TL gelir elde etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku