Cristiano Ronaldo’nun Herkesi Şaşırtacak İhanet İddiası

Genellikle futbol alanında gündeme gelen ünlü futbolcu 'Cristiano Ronaldo' bu kez magazin gündeminde yerini aldı.

0 70

Genellikle futbol alanında gündeme gelen ünlü futbolcu ‘Cristiano Ronaldo’ bu kez magazin gündeminde yerini aldı. Geçtiğimiz günlerde Manchester United transfer haberleri ile gündemde olan ünlü futbolcunun eski kız arkadaşı Natacha Sofia yeni sevgilisi Goergina Rodriguez’ e uyarıda bulundu. Ronaldo ve Natacha Sofia 2017 yılında kısa bir süre birliktelik yaşamışlardı. Sonrasında ise Cristiano Ronaldo çocuklarının annesi ile tanışarak hayatının aşkını bulduğunu söylemişti. Çocukların annesi Goergine ile nişanlı olan Ronaldo’ ya bir saldırı yapıldı.

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Eski sevgili Natacha’ nın iddialarına göre Ronaldo’ nun Goergina ile olduğu zamanlarda bile kendisiyle görüştüğünü ve kaçamak bir ilişki içinde olduklarını söyledi. Ünlü futbolcu ve partneri Goergina konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Tüm bunlar yalnızca Natacha ’ nın iddiası. 2017 yılından beri birlikte olan Ronaldo ve Goergina çifti yakın zamanda nişanlanmıştı. Yakın bir tarihte de evlilik haberinin geleceği düşünülüyor. Tüm bu haberler sonrasında süreci bu iddiaların her şeyi değiştirebileceği bir nevi muamma gibi görünüyor.

Cristiano Ronaldo Goergina’ yı yüz üstü bırakabilir

Ronaldo’nun kendisini yüz üstü bıraktığını söyleyen ‘Natacha’ aynı şeylerin ‘Goergina’ içinde yapabileceğini düşünüyor. Gündemde konu olmasının sebebinin de bu olduğunu söyleyen Natacha Ronaldo’ nun nişanlısını uyarıyor. Instagram hesabından kendini engellediğini söyleyen ve Ronaldo’ nun kalbini kırdığını belirten Natacha bunu beraber olduğu gecelerin sabahında yapmasına anlam veremediğini ifade etti. Hiçbir zaman sevgili olmadıklarını söyleyen Natacha beraber olsalar nasıl bir çift olacaklarını merak ettiğini belirtti.

Aralarında farklı bir uyum olduğunu söyleyen eski sevgili Goergina’ nın gözünü Ronaldo’ dan ayırmamasını futbolculara ilgi duyan çok kadın olduğunu da sözlerine ekledi. Ayrıca Ronaldo için hayatında iki dönem olacağını söyleyen Natacha Ronalda’ dan öncesi ve sonrası benim için bambaşka bir dönem dedi. Uzun bir süre mesajlaştıklarını ve ardından da beraber oldukları gecenin sabahında Ronaldo’ nun kendisini bıraktığını söyledi. Ünlü futbolcunun 5 çocuğu bulunmakta. Futbol alanında futbolcunun kişisel başarılarının yüksek olduğunu da söyleyebiliriz.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Kim Kardashian Verdiği Pozlarla Nefesleri Kesti adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.