Çukur Dizisi Oyuncuları Maaşları 2021

0

Çukur Dizisi Oyuncuları Maaşları 2021

Sevilen dizi Çukurun bitmeye yaklaşmasıyla birlikte merak edilen birçok soruda yanıt bulmaya başladı. Çukur dizisi oyuncuları maaşları da bunlardan birisi. Sevilen dizide oyuncuların ne kadar maaş aldığı izleyicilerin merak ettikleri konuların başında geliyor. Bu sebeple Aras Bulut İynemli başta olmak üzere oyuncular ne kadar maaş alıyor sorusu aranma motorunda en fazla aranan konuların başında geliyor.

Dizide birçok karakter bulunuyor. Bu karakterlerden bazıları bazı durumlarda birkaç bölüm birden dizide görünmezken bazlarının dizi içerisindeki hayatları çok uzun sürmüyor. Bu sebeple dizi bölüm başına ücret politikasıyla çalışıyor. Böylece haftalık olarak dizide rol alma durumuna göre oyuncuların kazançları hesaplarına aktarılıyor.

Aras Bulut İynemli Maaşı 2021

Aras Bulut İynemli Maaşı doğal olarak ilk sırada merak edilen konu. Başarılı oyuncu haftalık bölüm başına 70 bin TL kazanıyor. Bu miktar Senelik yaklaşık 12 milyon TL olarak hesaplanıyor. Dizi bilindiği üzere ya tatili ve çeşitli aralara girmesinden dolayı her hafta yayınlanmıyor.

Celasun Maaşı

Celasun Maaşı doğal olarak merak edilen diğer konulardan birisi. Başarılı oyuncu yakın zamanda diziden ayrılsa da uzun süre dizide önemli bir rol adı. Başarılı grafiği ile birlikte oyuncu haftalık olarak 25 bin TL kazanıyordu. Çukur dizisi oyuncuları maaşları noktasında yüksek gelir elde eden oyuncular arasında bulunuyor.

Aliço Maaşı

Aliço Maaşı merak edilen diğer bir konu. Başarılı oyuncu bölüm başı ücreti olarak 35 bin TL kazanıyor. Dizi içerisinde çok fazla sahnesi bulunmasa da rolünün öneminin büyük olması sebebiyle oyuncuya bu para ödeniyor. Rıza Kocaoğlu dizideki başarılı grafiği ile büyük beğeni topluyor.

Erkan Kolçak Köstengil Maaşı

Erkan Kolçak Köstengil Maaşı da son derece tatmin edici bir miktar. Başrolü paylaştığı dizide oldukça büyük bir beğeni kazanan oyuncu haftalık olarak 40 bin TL alıyor. Neredeyse her bölüm sahnesi bulunan başarılı oyuncu senelik olarak yaklaşık 5 milyon TL kazanıyor. Vartolu Sadettin maaşı ile de uzun süre konuşulacak gibi.

Selim Koçovalı Ne Kadar Maaş Alıyor?

Selim Koçovalı Ne Kadar Maaş Alıyor Sorusunun yanıtı ise kısa süre önce diziden ayrılan oyuncu için 45 bin TL. Oyuncu başarılı grafiği ile Çukur dizisi oyuncuları maaşları noktasında en yüksek miktarı alanlar arasında bulunuyordu. Oyuncu kısa bir süre önce Erdenetler tarafından vurularak diziden ayrılmıştı.

Kahraman Koçovalı Ne Kadar Maaş Alıyor

Kahraman Koçovalı Ne Kadar Maaş Alıyor şeklinde merakı bulunanlar sıkı durun. Çünkü başarılı oyuncu tahminlerin çok üzerinde bir kazancı bulunuyor. Oyuncu haftalık olarak oynadığı bölümlerde 50 bin TL kazanarak başrole en yakın kazancı elde eden oyuncuydu. Bilindiği üzere oyuncu bu sezon Çukur kadrosunda bulunmuyordu.

Perihan Savaş Ne Kadar Maaş Alıyor

Perihan Savaş Ne Kadar Maaş Alıyor sorusunun yanıtı da son derece dikkat çekici. Uzun yıllar boyu Türk sinemasına büyük katkıları bulunan başarılı oyuncu bölüm başına 55 bin TL kazanıyor. Dizide çok fazla sahnesi olmasa da başarılı isim bu miktarı kazanıyor. Çukur dizisi oyuncuları maaşları noktasında yüksek rakamlardan biriside başarılı oyuncuya ödeniyor.

İdris Koçovalı Ne Kadar Maaş Alıyor

İdris Koçovalı Ne Kadar Maaş Alıyor sorusunu 3 sezon sonuna kadar diziyi takip edenler sormaktadır. Keza bilindiği üzere karakter bu sezonun sonunda Yamaç tarafından vurularak diziden ayrılmıştı. Başarılı oyuncu diziden bölüm başına 60 bin TL kaşanıyordu. Yıllık olarak oyuncu 6 milyon TL gibi bir rakamı kazanmış oldu.

Sena Koçovalı Ne Kadar Maaş Alıyor

Çukur dizisi oyuncuları maaşları

Sena Koçovalı Ne Kadar Maaş Alıyor sorusunu da birçok karakterde olduğu gibi diziyi uzun süredir takip etmekte olanların sormakta olduğu bir soru. Başarılı oyuncu bölüm başına 65 bin TL alıyordu. Oynadığı zaman zarfında oyuncu başrol statüsünde bulunduğundan yüksek ücret ile anlaşma sağlamıştı.

Çukur dizisi oyuncuları maaşları

Çukur dizisi oyuncuları maaşları noktasında diziye birçok karakterin daha sonradan eklenmesinden dolayı değişiklikler göstermiştir. Giden karakterlerin yerine eklenen karakterlerde benzeri ücretler alarak dizinin bu günlere gelmesinde büyük katkıları olmuştur. Uzun süre bizleri ekranlara kilitlemeyi başaran bu muhteşem dizi oyuncularının bundan sonraki oyunculuk hayatlarına nerede ve nasıl devam edecekleri merak konusu. Kısa zaman içerisinde dizinin final yapmasının arkasından oyuncuların ne şekilde projelerde yer alacağı görülecek.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku